D-Smart ADSL sorgula, D-Smart ADLS internet altyapı, D-Smart ADSL altyapı sorgulama

D-Smart ADSL sorgula, D-Smart ADLS internet altyapı, D-Smart ADSL altyapı sorgulama

D-smart ADSL internet altyapı

D-Smart ADSL internet altyapısı Fiber altyapı ile kıyaslandığında çok daha geniş bir bölgeye hitap eder. Fiber olmasa bile hemen her evde ADSL internet altyapısı mevcuttur.  Aşağıdaki sorgulama butonları ile evinize kadar gelen “ADSL internet altyapı sorgulama” yapabilirsiniz. Altyapının bulunması durumunda Yalın Adsl (Telefonsuz) veya Telefonlu ADSL internet alabilir aynı zamanda TV ihtiyacınızıda kampanyalara dahil edere TV+D-Smart internet keyfini sürebilirsiniz.

ADSL var mı Dsmart, Dsmart ADSL nerede

D-Smart ADSL İL ayrımı olmaksızın tüm ilçeler, mahalleler, sokak/cadde ve hemen her evde kullanılabilir bir yapıdır. Evinizde telefon altyapısı varsa ADSL internet hizmetinden faydalanabilirsiniz anlamına gelir. D-Smart ADSL altyapı olarak Türk Telekom altyapısını diğer sağlayıcılar gibi ortak olarak kullanmaktadır.

Fiber hat sorgu →ADSL hat sorgu →

D-smart ADSL geçiş

Başka bir operatör üzerinden ADSL, VDSL veya Fiber internet hizmeti alıyorsanız hattınızı D-Smart ADSL hizmetine veya Fiber altyapısına taşıma (CHURN) yapabilirsiniz. Hat taşıma (GEÇİŞ) yaparken eski operatörden bir sözleşme fesih cezası gelirse D-Smart ADSL taahhüt karşılama imkanından yararlanarak çıkan tutarı mevcut kampanyanıza ek olarak indirim alarak sözleşme süresince indirimli şekilde kullanabilirsiniz. Cayma bedeli karşılama için önce faturayı ödemeli ardından ödeme dekontu ve faturanızın fotokopisini 0212 478 05 55 numaralı faks hattına 60 gün içerisinde göndermeniz yeterlidir.

D-Smart ADSL kampanyaları

Fiber hizmetlerden yararlanamayan aboneler ADSL kampanyalarından yararlanabilir. HD kalitesinde bir yayın ile hem internet hem de TV hizmetini birlikte alabileceğiniz ucuz kampanyalar mevcuttur.

 1. Ucuz ADSL internet
 2. Telefonsuz (Yalın) veya Telefonlu ADSL internet
 3. Dsmart TV+ADSL internet
 4. Taksitli Modem
 5. Taahhüt karşılama
 6. 16 Mbps’ye kadar bağlantı hızı
 7. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz
 8. Taahhütsüz ADSL

gibi ayrıcaklardan dilerseniz faydalanabilirsiniz.

ADSL Başvuru:

D-Smart ADSL kampanyalarına dahil olmak veya paket, tarifeler hakkında bilgi almak istiyorsanız “başvuru” butonuna tıklayarak kısa sürede ücretsiz arayarak bilgi sunabiliriz.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

D-Smart ADSL Hızları

D-Smart ADSL desteklenen altyapınıza göre şu hızlardaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 • 4 Mbps limitsiz
 • 8 Mbps Limitsiz
 • 10 Mbps Limitsiz
 • 16 Mbps Limitsiz

ADSL hızları MBPS’ye kadardır. Yani net hız alacağınız anlamına gelmez. Santral mesafenize bağlı olarak değişim gösterecektir. Aşağıdaki buton üzerinden Maksimum alabileceğiniz internet hızını ayrıca öğrenebilirsiniz.

Alabileceğiniz Hızınızı Öğrenin

Not: D-Smart internet kampanyaları TV hizmetleri ile birlikte çok çeşitli kampanyalar sunmaktadır. TV’li internet kampanyalarından yararlanabileceğiniz gibi ayrıca sadece internet kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!