D-Smart fiber internet paketleri 2018, Dsmart fiber internet kampanyaları 2018

D-Smart fiber internet paketleri 2018, Dsmart fiber internet kampanyaları 2018

D-Smart fiber internet paketleri, Dsmart fiber internet kampanyaları

Dsmart ile hem internet hemde Sinema, Spor, Dizi, Film gibi çeşitli alternatifleri bir araya toplayabileceğiniz D-Samart fiber internet paketleri ve bu paketlere ait çeşitli kampanyalar mevcuttur. Eğer evinizde veya binanızda Fiber optik internet kablosu varsa kampanyalara dahil olabilirsiniz. Kampanyalar sadece Fiber internet paketlerine özel olmayıp diğer ADSL ve VDSL internet altyapısı olanlarda ayrıca Dsmart kampanyalarına dahil olabilir. 2018 yılı için Dsmart ve İnterneti tek faturada ödeyerek ucuz fiyattan kullanabilirsiniz.

D-Smart fiber internet fiyatları

D-Smart Fiber internet paketleri
Limitsiz Fiber Ek-Hizmet Hız Akn Fiyat
YOK 10 Mbps 50 GB 49 TL
YOK 24 Mbps 50 GB 59 TL
YOK 50 Mbps 50 GB 69 TL
YOK 100 Mbps 50 GB 79 TL
Limitsiz Fiber Hoş geldin 10 Mbps 50 GB 66 TL
Aile Spor 10 Mbps 50 GB 69 TL
Film Dizi 10 Mbps 50 GB 72 TL
Mega Paket 10 Mbps 50 GB 76 TL

Not: Yukarıdaki kampanya ve kota hızları haricinde 24 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps internet kampanyaları ile 100 GB, 150 GB, 200 GB AKN’li paketler için numaranızı bırakın sizi araylım.

Dsmart fiber internet başvurusu

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

Dsmart internet veya Tv hizmetleri için yukarıdaki başvuru butonunu kullanarak talep göndermeniz durumunda kısa sürede dönüş sağlayarak daha detaylı bilgiler sunabiliriz.

D-Smart fiber internet avantajları

Kampanyaların fiyatlarını incelediğinizde hem internet hem de TV yayınları ile alacağınız HD kalitesi oldukça uygun fiyattan sunulmaktadır. Yeni bir internet almak isteyen veya evinde internet hattı olup TV ihtiyacı olan aboneler internet hatlarını taahhüt bozma cezasını ödeterek taşıyabilirler.

Avantajlar;

  1. Ücretsiz yerinde kurulum ve aktivasyon
  2. Ücretsiz Fiber Modem
  3. Taahhüt cezası karşılama
  4. Bağlantı ve aktivasyon ücretsiz
  5. Yalın fiber internet kullanma imkanı
  6. İhtiyaca göre HD kalitesinde yayın seçme özgürlüğü

Yukarıdaki avantajlardan faydalanabilmeniz için Turkcell Superonline veya Türk Telekom fiber internet altyapısına sahip olmanız yeterlidir. Eğer Fiber internet altyapınız yoksa ADSL veya VDSL altyapınıza göre yine kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Adsl ve VDSL paketleri için hızlar altyapınızın desteklediği değerlerde değişiklik gösterebilir. Hattını Dsmart internete taşımak isteyen abonelerin mevcutta kullandıkları altyapı düzeni bozulmadan aynı şekilde internet firma değişikliği yapılarak kullanıma devam edilir. Modeminize Dsmart tarafından verilecek olan şifreleri girerek internet kesintisi yaşamadan hattınızı taşıyabilirsiniz.

Not: AKN’li paketlerde gece 02:00 ile 08:00 saatleri arası kullanımlarınız Adil Kullanım Kotasına yansımaz.!

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!