D-Smart Fiber sorgula, D-Smart Fiber internet altyapı, D-Smart Fiber altyapı sorgulama

D-Smart Fiber sorgula, D-Smart Fiber internet altyapı, D-Smart Fiber altyapı sorgulama

D-smart fiber internet altyapı

D-Smart fiber internet altyapısı “Ortak Fiber Altyapı Kullanımı” ile çoğu ilde erişebileceğiniz fiber optik hizmettir. Fiber var mı Dsmart, Dsmart fiber nerede gibi sorularınızın yanıtını aşağıdaki “D-smart Fiber sorgula” butonları üzerinden öğrenebilirsiniz. D-smart Fiber altyapı sorgulama ekranında mevcutta fiberiniz varsa Yalın Fiber, TV+Fiber internet kampanyalarından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda mevcut internet hattınızı D-Smart Fiber internet taşıyabilirsiniz.

Fiber var mı Dsmart, Dsmart fiber nerede

Aşağıdaki bağlantı butonu sizi Fiber sorgulama ekranına götürecektir. Fiber altyapı sorgulamasında eğer mevcutta fiber yoksa diğer Tüm altyapıları sorgulayabileceğiniz ekran üzerinden VDSL paketleri ile yine 100 Mbps’ye varan hızlarda internet hizmeti alabilirsiniz.

Fiber hat sorgu →Tümünü sorgula

D-smart Fiber geçiş

Mevcutta internet hattı kullanan bir abone internet hattını D-Smart Fibere geçiş yaptırabilir. Adsl veya Vdsl internet hizmeti alan bir abone yine aynı şekilde Churn yaparak hattını D-Smart Fiber yapabilir. Geçişlerde taahhüt bozma cezası ile karşılaşan bir abone bu bedeli kampanyalar dahilinde indirim yaptırarak D-Smart’tan tahsil edebilir. Hattınızı taşırken eğer taahhüt bozma cezası ile karşılaşırsanız ödeme dekontu ve adınıza çıkan son faturayı 0212 478 05 55 numaraya faks yoluyla 2 ay içerisinde göndermelisiniz.

D-Smart Fiber kampanyaları

Fiber ile hem hız hem de ucuz fiyatlı bağlantılar caziptir. Hizmetinizi D-Smart fiber olarak düşünüyorsanız şu avantajlardan yararlanırsınız;

 1. Ucuz internet
 2. Telefonsuz (Yalın) veya Telefonlu internet
 3. Dsmart TV+internet
 4. Ücretsiz kurulum
 5. Ücretsiz Modem
 6. Taahhüt karşılama
 7. Yüksek bağlantı hızı
 8. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz

Başvuru:

Kampanyalar, fiyatlar, paketler hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki buton üzerinden bizden bilgi alabilirsiniz.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

D-Smart Fiber Hızları

D-Smart Fiber hızları kampanyalar dahilinde şu şekildedir;

 • 10 Mbps limitsiz
 • 24 Mbps Limitsiz
 • 50 Mbps Limitsiz
 • 100 Mbps Limitsiz

Bu paketlerden yararlanabilmeniz için fiber altyapısı gerekecektir. Değilse normal internet dediğimiz ADSL internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanyaları Telefonsuz internet veya Telefonlu internet olarak tercih edebilirsiniz. Ücretlerde yalın internet farkı çoğu kampanyalarda alınmamaktadır.

Not: D-Smart fiber internet kampanyalarında sunulan modemler hat iptali veya başka operatöre geçişte iade edilmelidir. İade edilmezse 250 TL gibi ücret olara tarafınıza fatura edilir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!