D-Smart VDSL sorgula, D-Smart VDLS internet altyapı, D-Smart VDSL altyapı sorgulama

D-Smart VDSL sorgula, D-Smart VDLS internet altyapı, D-Smart VDSL altyapı sorgulama

D-smart VDSL internet altyapı

D-Smart VDSL internet anlam olarak ADSL ile Fiber internet bağlantısının ortası gibi düşünebilirsiniz. Vdsl bağlantılar fiber internet altyapısının binaya kadar gelmediği durumlarda bakır kablo üzerinden eve yüksek internet hızı olarak sunulan hizmettir. Tıpkı fiber ve Adsl internetlerde olduğu gibi Yalın veya telefonlu olarak aynı şekilde hizmetler sunulabilir.

VDSL var mı Dsmart, Dsmart VDSL nerede

D-Smart VDSL internet altyapısı Türk Telekom altyapısı kullanır. Bu hizmet 16 Mbps üzeri hızlarda varlığını gösterir. Sorgulama yaptığınızda alabileceğiniz hız 16 Mbps üzerindeyse VDSL altyapı uygunluğu var demektir. Tüm internet sağlayan firmalar aynı şekilde hizmet verir.

Fiber hat sorgu →VDSL hat sorgu →

D-smart internet geçiş

Evinde veya işyerine internet hattı kullanan bir abone ister fiber ister Adsl hangi hattı kullanırsa kullansın dilediği zaman hattını bir başka operatöre taşıyabilir. Hat taşıma başvurusu yapıldığında mevcut altyapı kontrolü sağlanarak alınabilir en avantajlı internet hizmetine geçilmesi sağlanır.

Taşınma esnasında hat fiber ama gideceği adreste Adsl, Vdsl altyapı uygunsa hizmet değişerek taşınır. Aynı şekilde Adsl kullanan abone Fiber olan bölgeye geçtiğinde hizmeti fiber olarak değişir.

D-Smart internet kampanyaları

Müşterinin altyapısı uygun olduğu sürece Telefonlu, telefonsuz (yalın) internet kampanyalarına dahil olabileceği gibi aynı zamanda D-Smart TV+internet kampanyalarından da ayrıca yararlanarak iki hizmeti daha ucuz fiyata getirebilir.

 1. Telefonsuz (Yalın) veya Telefonlu
 2. Dsmart TV+ internet
 3. Taahhüt karşılama
 4. Yüksek hızda internet
 5. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz
 6. Taahhütsüz internet

gibi ayrıcaklardan D-Smart ile faydalanmak mümkündür.

D-Smart Başvuru:

D-Smart internet ve diğer kampanyalarına dahil olmak veya paket, tarifeler hakkında bilgi almak istiyorsanız “başvuru” butonuna tıklayarak kısa sürede ücretsiz arayarak bilgi sunabiliriz.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

D-Smart internet Hızları

D-Smart altyapı uygunluğuna göre aşağıdaki hızlarda bağlantı yapmanıza olanak sunar;

 • 4 Mbps ADSL
 • 8 Mbps ADSL
 • 10 Mbps ADSL-FİBER
 • 16 Mbps ADSL
 • 24 -25 Mbps FİBER
 • 50 Mbps FİBER
 • 100 Mbps FİBER

Yukarıda belirtilen ADSL ve Fiber bağlantı hızları şebeke yoğunluğu, kablolama mesafesi ve santral uzaklığına göre değişimler gösterebilir. Aşağıdaki bağlantı üzerinden adresinizde ne kadar hız alabileceğinizi sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca binanızın altyapısında hangi hizmetin varlığı konusunda da bilgi alabilirsiniz.

Alabileceğiniz (Max) Hızınızı Öğrenin

Not: Yukarıdaki hızlara göre tercihini D-Smart olarak kullanan müşteriler “Turkcell Superonline” veya “Türk Telekom” altyapı sağlayıcılarının hangisi uygunsa o firma üzerinden internet hizmeti vermektedir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!