D-Smart

D-Smart internet

D-Smart, normalde Digital TV platformu gibi görünsede Adsl, Vdsl ve Fiber internet paketleri ve kampanyaları ile de aynı zamanda sektörde büyük pay sahibi ISS’lar arasındadır. Hem TV+internet hem de sadece internet (Yalın internet “Telefonsuz”, Telefonlu, TV+internet) çeşitli kampanyaları ile Türk Telekom ve Turkcell Superonline altyapılarını kullanarak sektörde varlığını sürdürür.

D-Smart ADSL

D-Smart Adsl internet altyapısı olarak diğer ISS’larda olduğu gibi Türk Telekom üzerinden data hizmeti verir. Bu kampanyalara Telefonlu ADSL, Telefonsuz ADSL, TV+ADSL ve Taahhütsüz ADSL olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet sunar. Telekom altyapınız olduğu sürece D-Smart ADSL internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

D-Smart VDSL

D-Smart VDSL altyapısının mantığı şudur; mahalleye kadar döşenen fiber optik kabloya bağlanarak eve, binaya kadar ulaşan bakır kablolarla sunulan bu hizmet yüksek hızda internet demektir. İnternet altyapısı sorgulama yaptığınızda hızınız 16 Mbps üzerindeyse VDSL hız alıyorsunuz demektir. Modeminizi VDSL uyumlu modem yaparak altyapının desteklediği hızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sadece internet, taahhütsüz internet, telefonsuz internet (yalın), Tv+VDSL paketleri gibi dilediğiniz şekilde kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

D-Smart Fiber

D-Smart Fiber altyapısı olarak bir fiber altyapınız varsa faydalanıyorsunuz demektir. Tıpkı VDSL internet hatlarında olduğu gibi Fiberde de 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hatta 1000 Mbps’ye varan hızlarda hizmet alabilirsiniz. D-Smart Fiber ile internet kullanımı aynı zamanda Turkcell Superonline fiber internet altyapısı olanlar içinde geçerlidir. Superonline fiber altyapınız varsa “D-Smart Fiber” kampanyalarından Yalın, Telefonlu, Taahhütsüz, Taahhütlü olarak ister TV+internet isterseniz sadece Fiber internet olarak faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki fiber altyapı sorgulama butonları ile fiber internet sorgulama yapabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri

D-Smart Müşteri Hizmetleri “Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş” ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. “D-Smart Telefon: 0850 266 0 266” üzerinden Müşteri Temsilcileri ile iletişim kurulabilir.

D-smart altyapı sorgu:

Dsmart Fiber Hat  →Dsmart Tüm altyapılar →

Altyapı;

Yukarıdaki sorgulama ekranlarından sadece Fiber altyapı veya Tüm altyapının elverişli olup olmadığını ayrı ayrı sorgulayabilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!