Digiturk ADSL sorgula, Digiturk ADLS internet altyapı, Digiturk ADSL altyapı sorgulama

Digiturk ADSL sorgula, Digiturk ADLS internet altyapı, Digiturk ADSL altyapı sorgulama

Digiturk ADSL internet altyapı

Digiturk ADSL altyapı fiber ile kıyaslandığında çok daha fazla bölgede bulunur. Birçok hanede ADSL internet altyapısı sorgulama yapıldığında mevcut olduğu görülür. Bu derece geniş altyapının oluşu Türk Telekom tarafından sunulan hizmet olmasından kaynaklıdır. Digiturk ile eve internet ve TV almak istediğinizde mevcut Telekom altyapısını kullanacağınızdan kolayca internet hizmetinden faydalanabilir ya da hattınızı Digiturk internet ile değiştirebilirsiniz.

ADSL var mı Digiturk, Digiturk ADSL nerede

Digiturk 81 il ve ilçlerinde hatta mahalle sokak hemen her yerde ADSL internet hizmeti sunabilir. Altyapının olmadığı ve Fiber olan yerlerde ADSL ile hizmet veremez. Altyapınız yoksa hizmet alamazsınız. Fiber varsa sadece fiberli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Digiturk altyapı sorgulama

Fiber sorgu →ADSL sorgu →

Digiturk ADSL geçiş

Mevcut internet aboneleri internet hatlarını Digiturk’e taşıma (CHURN) yapabilir. Kullandığınız bir internet hizmeti varsa mevcutta altyapınız uygun demektir. Talep edeceğiniz ve sorgulama esnasında çıkan hızlara göre yeni kampanya talebinde bulunabilirsiniz. Telefonlu internet kullanıyorsanız Digiturk+Telefonsuz internet (Yalın), Telefonsuz internet kullanıyorsanız Telefon+Digiturk internet kampanyalarından birine geçebilirsiniz.

Fiber, Vdsl ve ADSL internet kullanıcıları mevcut yapılarınız bozmadan hat taşıma yaparak internetlerinde kesinti olmadan kullanmaya devam edebilirler.

Digiturk ADSL kampanyaları

Digiturk digital platformlarından yararlanmanızı sağlayan internet+TV yayın kampanyaları ile hizmeti tek faturada toplamanız mümkündür. Bu hizmetlerden birini tercih ettiğinizde aşağıdaki ayrıcaklardan yararlanabilirsiniz.

  1. Ucuz ADSL internet ve TV
  2. Telefonsuz (Yalın) veya Telefonlu ADSL internet
  3. Digiturk zevke göre ek paket seçimleri
  4. Taksitli Modem
  5. 16 Mbps’ye kadar bağlantı hızı
  6. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz

gibi çeşitli ayrıcalıklarla dolu kampanyalar sunmaktadır.

Digiturk ADSL Başvuru:

Digiturk ADSL kampanyalarına dahil olmak veya paket, tarifeler hakkında bilgi almak istiyorsanız “başvuru” butonuna tıklayarak kısa sürede ücretsiz arayarak bilgi sunabiliriz.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

Digiturk ADSL Hızları

Digiturk ADSL altyapınızın uygunluğuna göre çeşitli hızlarda hizmet almanıza olanak sağlar buna göre alabileceğiniz hızlar;

  • 4 Mbps limitsiz
  • 8 Mbps Limitsiz
  • 10 Mbps Limitsiz
  • 16 Mbps Limitsiz

Yukarıdaki hızlar altyapınızın santral ile olan mesafesine göre değişim gösterecektir. Aşağıdaki buton ile alabileceğiniz yani evinize kadar gelecek internet ADSL bağlantısı hızlarını sorgulayabilirsiniz.

Alabileceğiniz Hızınızı Öğrenin

Not: Digiturk Turkcell Superonline fiber internet altyapısı ile ayrıca Fiber kampanyalarda sunmaktadır. Sunulan kampanyalarda ise Modem ve kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!