Digiturk Fiber sorgula, Digiturk Fiber internet altyapı, Digiturk Fiber altyapı sorgulama

Digiturk Fiber sorgula, Digiturk Fiber internet altyapı, Digiturk Fiber altyapı sorgulama

Digiturk fiber internet altyapı

Digiturk Fiber altyapı olarak ortak fiber kullanımı ile geniş bir kitleye hitap eder. Türk Telekom altyapısını kullandığı gibi ayrıca Turkcell Superonline fiber altyapısı üzerinden de hizmet verir. Firber sorgulama ekranında fiber altyapı uygunluğunuzu görebilirsiniz. Eğer Digiturk fiber sorgulama yaptığınızda Fiber optik kablo üzerinden hizmet alan aboneler Telefonsuz fiber veya telefonlu fiber internet kampanyaları ile TV+fiber net kampanyalarından da yüksek hızda faydalanabilirler.

Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden Digiturk Fiber bağlantı alamazsınız. Fiber bağlantı alabilmeniz için Superonline fiber altyapısı olmalıdır. Türk Telekom üzerinden ADSL ve VDSL hızlarında bağlantılar sağlanır.

Fiber var mı Digiturk, Digiturk fiber nerede

Digiturk fiber sorgulama butonları aşağıdadır. Sorgulama sonucu fiber varsa hizmeti fiber olarak alabilirsiniz. Sorgu sonucu fiber alamıyorsanız ADSL ve VDSL hızları için tüm altyapı sorgulama butonlarından alabileceğiniz max. hızı ayrıca görebilir 100 Mbps’ye kadar hızlarda kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Fiber sorgu →Tüm altyapı sorgula

Digiturk Fiber geçiş

İnternet hattının ADSL veya Fiber olduğuna bakılmaksızın Digiturk’e geçiş yapabilirsiniz. Hattınızı mevcut operatörden alarak Digiturk+internet paketlerinden birinden faydalanabilirsiniz.

Normalde sadece internet kullanan aboneler eğer dilerlerse hatlarının üzerine Digiturk paketlerinden tercih yaparak tek fiyatlı faturalı hizmetlerden faydalanabilir. İnternet kullanıcısı olan kişiler ayrıca çok düşük fiyat farkı ödeyerek kampanyalardan yararlanabilir.

Digiturk Fiber kampanyaları

Fiber internet hattı olan veya olmayanlar aynı şekilde avantajlı koşullardan yararlanabilir;

 1. Mevcut aboneye indirimli Digital TV
 2. Telefonsuz (Yalın) veya Telefonlu FİBER
 3. Digiturk TV+ FİBER internet
 4. Ücretsiz kurulum
 5. Ücretsiz Modem
 6. Yüksek bağlantı hızı
 7. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz

Başvuru:

Digiturk tarafından sunulan avantajlardan faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki arama butonu ile sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Aramalar sadece mesai günleri ve saatleri içerisinde yapılır.

Tıklayın Sizi Arayalım

Digiturk Fiber Hızları

Digiturk ile fiber internet aldığınızda şu hızlarda bağlantılar tercih edilebilir;

 • 10 Mbps Fiber limitsiz
 • 24-25 Mbps Fiber Limitsiz
 • 50 Mbps Fiber Limitsiz
 • 100 Mbps Fiber Limitsiz

Yukarıdaki hızlar fiber internet ile birlikte sunulan hızlardır. Kampanyalar dahilinde belirleyeceğiniz paketler ile Digital platformlar üzerine talep ettiğinizi hız bağlantısı alabilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!