Digiturk VDSL sorgula, Digiturk VDLS internet altyapı, Digiturk VDSL altyapı sorgulama

Digiturk VDSL sorgula, Digiturk VDLS internet altyapı, Digiturk VDSL altyapı sorgulama

Digiturk VDSL internet altyapı

Digiturk VDSL altyapı terimini duyduğumuz gibi ISS firmalarında çoğu zaman VDSL paketleri karşımıza çıkar. VDSL paketlerdeki hızlar neredeyse Fiber internet hızlarına eşdeğer gibi duruyor. Peki nedir bu VDSL internet? VDSL interneti basit bir dilde anlatacak olursak; fiber optik kablo döşenen bölgelerde kablonun ucundan bakır kablo ile evlere kadar gönderilen hizmettir. Evinize gelen internet hattınızın ucu Fibere bağlanır. Bu sayede 100 Mbps’ye varan hızlarda internet hizmeti alırsınız.

VDSL var mı Digiturk, Digiturk VDSL nerede

Fiber internet altyapısı geniş bölgelere yayılmaya devam ettikçe VDSL olan bölgelerde doğal olarak artacaktır. Normalde abone VDSL hızında internet alabileceğini ancak binasına gelen hızı öğrenmek istediğinde farkeder. VDSL üzerinden internet bağlantısı alıp alamayacağınızı aşağıdaki VDSL sorgu butonu üzerinden öğrenebilirsiniz.

Fiberi sorgula →VDSL sorgu →

Sorgu aşamasından sonra eğer hızınız 16 Mbps üzerindeyse VDSL paketlerden yararlanabilirsiniz demektir.

Digiturk VDSL internet geçiş

Mevcut abonenin internet altyapısında VDSL varsa geçiş yapabilir. Adsl altyapı olanlarda ADSL, Fiber internet olanlarda ise Fiber internet hizmetleri üzerinden kampanyalar sunulur. Adsl’den VDSL geçiş yapan abonenin modemini de değitirmesi gerekecektir. Değiştirmeyen aboneler internet bağlantısında sorun yaşar. Vdsl paketlerinde de aynı şekilde Telefonsuz VDSL, Telefonlu VDSL gibi tercihler tamamen aboneya kalmıştır.

Digiturk VDSL internet kampanyaları

Kampanyalar arasında size hangisi daha cazip geliyorsa seçim yapabilirsiniz. Bu kampanyalar mevcut hızlarınıza göre ayarlanmaktadır.

  1. Telefonsuz VDSL paketleri ve TV
  2. Telefonlu dakika ve TV
  3. 100 Mbps’ye kadar hız alma imkanı

ve bunlara benzer birçok digital yayın ağınızı genişleteceğiniz ek paketler alabilirsiniz.

Digiturk Başvuru:

Digiturk VDSL paketlerine geçmek veya yeni bir internet hizmetiyle beraber Digiturk TV almak istiyorsanız ücretsiz kurulum ve montajlar için kısa sürede size dönüş sağlayabiliriz. Aşağıdaki buton üzerinden telefon numaranızı bırakmanız yeterlidir.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

Digiturk internet Hızları

Digiturk VDSL internet paketleri ile alabileceğiniz hızlar şu şekildedir;

  • 24 -25 Mbps VDSL
  • 50 Mbps VDSL
  • 100 Mbps VDSL

Yukarıda bahsi geçen hızlar tamamen altyapınızın size sağladığı hızlarla alakalıdır. Hattınızın ne kadar hız desteklediği bu anlamda önemlidir. Aşağıdan evinize gelen bağlantı hızını ayrıca sorgulayabilirsiniz.

Alabileceğiniz (Max) Hızınızı Öğrenin

Not: VDSL olan bölgeler ADSL, ADSL olan bölgeler VDSL kampanyaları sunulamaz. Hizmet değiştirilerek işlem yapılabilir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!