Digiturk

Digiturk

Digiturk internet

Digiturk dediğimiz ilk akla gelen Digital Yayın ve LigTV Şimdiki adı “Sporun Yıldızı” ama internet sağlayıcı olarakta piyasada yer sahibidir. Hem Adsl hem de fiber internet kampanyaları ile Yalın (Telefonsuz), Telefonlu ve Digiturk+internet paketleri yüksek sayıda abone barındırır. Türk Telekom altyapısı ve Turkcell Superonline fiber altyapılarını kullanarak hemen her eve hizmet verebilir durumdadır.

Digiturk ADSL

Digiturk internet altyapısı Fiber uygunluğu dışındaysa ADSL internet hizmetlerinden ve hızlarındn faydalanabilirsiniz. Digiturk ADSL yapıyı Türk Telekom altyapısı üzerinden vererek geniş bir kitleye hitap eder. Ara dağıtıcı konumunda bulunan Digiturk, 4 Mbps, 8 Mbps, 16 Mbps’ye kadar ADSL hızı sunabilir. Digiturk Telefonsuz internet, Digiturk Telefonlu ADSL ve Digiturk ADSL + TV kampanyalarından faydalanabilirsiniz

Digiturk VDSL

Digiturk VDS hizmetinden Fiber altyapının geçtiği bölgelerde yararlanılabilir. VDSL internet hizmeti Fiberden eve kadar bakır kablo ile gönderilerek 24 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps’ye varan hızlarda internet almaya olanak sağlar. Sorgulama sayfalarımızdan alabileceğiniz maksimum hızı adresinize göre sorgulayabilirsiniz. Adsl’de olduğu gibi Yalın, telefonlu, internet+TV gibi VDSL kampanyalarından da ayrıca yararlanılabilmektedir. Kampanyalara taahhüt verilerek uzun süreli değişmeyen fiyatlar üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Digiturk Fiber

Digiturk Fiber internet hizmetinden sadece altyapısında fiber olan aboneler faydalanabilir. Fiber hattınız varsa 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hızlarda hizmet alabilirsiniz. Fiber altyapınızı aşağıdaki butonlar üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefonsuz fiber, telefonlu fiber ve Digiturk fiber internet + TV gibi kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi mevcutta sadece internet kullanan aboneler dilediklerinde internetlerini taşıyarak çok ucuz fiyattan hem internet hemde Digital TV hizmetlerinden faydalanabilir.

Digiturk Müşteri Hizmetleri

Digiturk Müşteri Hizmetlerine günün 24 saati hafta sonu ve hafta içi 90 (212) 473 73 73 numara üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Digiturk altyapı sorgu:

Digiturk Fiber  →Adsl-Vdsl Sorgu →

Altyapı;

Fiber Hat Sorgulama Butonu: Sadece fiber altyapınızın olup olmadığı sonucunu verir. Eğer binanızda Turkcell Superonline fiber varsa fiberli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türm Altyapı Butonu: Mevcutta adresinizde hangi altyapının olup olmadığına dair bilgiler alabileceğiniz sorgulama alanıdır. Bu sorgulama ile alabileceğiniz en yüksek hızı ve ADSL, VDSL durumunuzu sorgulamaya imkan sunar.

Not: Mevcut internet kullanıcıları hatlarını sorunsuzca Digiturk’e taşıyabilir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!