Portsuz internet, port olmayan eve internet bağlatma

Portsuz internet, port olmayan eve internet bağlatma

Altyapısı olmayan eve internet, portsuz ve telekom altyapısız internet

Daha çok kırsal bölgelerde altyapının olmayışı veya diğer il ve ilçe merkezlerinde yaşanan port sorunları yüzünden eve internet bağlatma güçlüğü çekenler için “Altyapısız internet” veya “Portsuz internet” başvurusu yaparak eve veya binaya internet nasıl bağlatılır.

ÖNEMLİ!

 1. Altyapıya gerek duymaz
 2. Limitsizdir ancak 50 GB dolunca hızı düşer.
 3. Binanına altyapı geldiğinde telefonsuz internete veya telefonlu internete ücretsiz geçebilirsiniz.
 4. Limitsiz paket 139 TL’dir hemen teslim hemen internet

HEMEN BAŞVURU YAP

Altyapısız internet

Binanızda telekom (telefon) altyapısı veya fiber altyapısı yoksa sabit internet alamazsınız. Altyapı olduğu halde port sorunları veya boş port bulunmaması durumlarında ise yine internet bağlatmak için beklemek durumunda kalırsınız. Port sorunlarının aşılması ise;

 1. Yeni portların santrale yerleşimi
 2. Aynı mahalleden birinin internet iptalini yapması
 3. Mahalleden internet kullanan birinin taşınması

gibi durumlar gerçekleşirse port bekleyen müşteriler sırasıyla internet sahibi olur.

Port olmadan internet alamazmıyım?

Port ihtiyacı duymayan internete GSM operatörünüzden, Çanak anten ve Superobox ev internet paketleri ile sahip olabilirsiniz. İlk 2 seçenek olan GSM operatörünün internet paketleri ve Çanak anten üzerinden internet sahibi olmak size pahallıya gelebilir veya verimsiz olabilir. Uydu üzerinden alınan internetler ise mesafeye dayalı olarak +ücret olması veya limitin az ama fiyatın pahallı oluşu sizi internetsiz bırakabilir.

Tıklayın Hemen Sizi Arayalım

Ne yapmalıyım?

Geriye Superbox paketi kalıyor. Bu paket Turkcell üzerinden hizmet veren ev internetidir. Normal internetlerden ise yaklaşık 2 kat pahallıdır. Yani 50GB bir paket aldığınızda aylık 139 TL gibi ücret ödersiniz. Yine 150 ve 200GB olan paketleri mevcuttur.

Nasıl çalışır?

Kafa karışıklığı olmasın! Bu paket ev interneti içindir. Normal küçük ev modemi şeklindedir içinde SIMKART vardır. Bu simkart sadece internet bağlantısı yapar. Konuşma ve SMS özelliği yoktur. Turkcell oluşu başka yere götürülebilir anlamına gelmez. Nereye bağlatacaksanız oradaki şebekeye tanımlanır. Evde kullanacaksanız evinize gelen GSM şebekesine tanımlanarak 4.5G hızında yüksek hızda internet almanızı sağlar.

Kota dolunca ek ücret gelir mi?

Kotası dolduğunda otomatik internet kapanır ek ücret gelmez. Dilerseniz yeni paket ilavesi yapılabilir.

Portsuz internet başvurusu

Başvuru Yap

Başvuru formunda altyapısız internet olduğunu belirtirseniz ilgili birimin sizi araması sağlayabiliriz.

Kablonet – Uydunet internet

Kablonet – Uydunet internet

Türksat Kablo (Kablonet – Uydunet)

Türksat kablo tarafından sunulan eski adıyla Uydunet internet günümüzde Kablonet adını almıştır. Uydu ismi çanak anten kurularak bir internet hizmeti alınabilir gibi düşünülsede aslı yer altına döşenen fiber optik kablolar ile hizmet vermektedir. Kablonet altyapısı olmayan kişiler Uydu ile Uydunet internet hizmeti alamazlar. 22 ilde altyapısı bulunmasına karşın bu illerde ve her ilçede hizmet vermez.

Kablonet’i diğer firmalardan (ISS) özelliği ise Uydunet internet bağlantısı alan abonelerin diğer altyapı sağlayıcılarının internetine geçiş yapamaması ya da bir başka internet firmasından Kablonet’e Churn yapılamamasıdır.

Türksat kablonet müşteri hizmetlerine 0 850 804 4444 telefon numarası üzerinden 7/24 erişim sağlanabilir.

Kablonet internet

Kablonet (Uydunet); Türksat tarafından evlere veya işyerlerine internet hizmetinin adıdır. Bu hizmet adıyla 1000 Mbps’ye kadar fiber hızında internet hizmeti alınabilir. Kablonet internet kampanyasına dahil olan aboneler KabloTV ve dilerlerse Sinema paketlerine de abonelik yaparak ucuz internet fiyat avantajlarından hem de TV hizmetlerinden yararlanabilir. Kablonet ile internet bağlatmak için ayrıca telefon hattına gerek yoktur.

Taksitli modem ve uydu cihazı alınarak yüksek hızda internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kabloses telefon

Kabloses ismi Türksat tarafından verilen sabit telefon hizmetinin adıdır. Abone dilerse hem internet hem de Telefon hattı alarak kendine özel sabit telefon numarası tanımlatabilir. Hattı internet almadanda numara tahsisi yaparak temin etmek mümkündür.

KabloTV televizyon

İnternet hattı tahsis edildiğinde Kablotv hizmetide alınmış olur. Kampanyalar içerisine konulan TV hizmeti internet hattı alınmadan da alınabilir. Çeşitli paketlerle sunulan TV hizmetine ek olarak sinema paketleri gibi ilaveler veya internet+TV ek paketleri konularak aynı şekilde temin edilebilir.

Kablonet internet hizmetinin özü KabloTV hizmetidir.

Simetrik internet – Limitsiz ve kotasız internet

Uydunet internet (Kablonet) çeşitli kampanyalar ile verilir. Bu kampanyalarda limitsiz internet paketlerinin yanında ayrıca kotalı ve AKN’li paketlerde bulunur. AKN’li paketlerde ise gece 02 – 08 arası kota kullanımları ücretsiz olup kotaya dahil edilmez.

Yüksek dosya transferi ile Upload ve Download kotalarının yetersiz kaldığı aboneler simetrik internet hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmette kota kavramı yoktur gelen ve giden data transfer limitleri işittir.

Türk Telekom – TTNET

Türk Telekom – TTNET

Türk Telekom ev interneti, TTNET evde internet

Türk Telekom, Telekomünikasyon sektöründe en geniş altyapı ağına sahip kuruluştur. Aynı zamanda toptancı, altyapı sağlayıcı olarak hizmet verir. TTNET ile evde internet hizmetlerini evde ve işyerinde internet kullanımına olanak sunan kendi çatısı altındaki TTNET markası ile sunar. Yeni dönem firmaların birleşimi ile TTNET adı yerine Türk Telekom evde internet, Türk Telekom ev interneti olarak sürdürür. Tıpkı Avea hatlarının Türk Telekom Mobil olarak devam ettiği gibi.

Türk Telekom internet altyapı olarak Adsl, Vdsl ve Fiber optik kablolar ile ana dağıtıcı konumundadır. Ttnet internette olduğu gibi birçok firma Türk Telekom altyapısı üzerinden kendi kampanya ve ürünlerini sunrak hizmet verir.

Türk Telekom (Ttnet) ev internet müşteri hizmetlerine 444 1 444 telefon numarası üzerinden günün her saati ulaşabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom altyapınız varsa şu ISS firmalarından hizmet alabilirsiniz;

 1. TTNET
 2. Turkcell Superonline
 3. Millenicom Doping
 4. TurkNet
 5. D-Smart
 6. Digiturk
 7. Vodafone Ev internet

yukarıdaki firmalar haricinde yetkili internet servis sağlayıcısı olan birçok kurum ayrıca mevcuttur.

Türk Telekom evde internet

Türk Telekom ile TTNET ev internet paketlerine geçmek veya yeni internet talebinde bulunan müşteriler;

 1. Telefonsuz internet (Yalın) veya Telefonlu internet
 2. Faturaya ek taksitli cihazlar
 3. Taahhütlü veya taahhütsüz internet paketleri
 4. Ücretsiz kurulum
 5. Ücretsiz Fiber modem
 6. Akn’li veya Akn’siz internet paketleri

gibi birçok kampanya çeşitliliğinden faydalanabilirler.

Türk Telekom Fiber internet

Ttnet fiber internet kampanyalarından faydalanabilmek için binada fiber optik kablolamanın olması gerekmektedir. Eğer varsa şu hızlardan faydalanabilirsiniz;

 • 10 Mbps Fiber
 • 24 Mbps Fiber
 • 25 Mbps Fiber
 • 35 Mbps Fiber
 • 50 Mbps Fiber
 • 100 Mbps Fiber

Bu hızlar net olarak alınabilir ve 1000 Mbps hızlarına kadar ulaşabilir..

Türk Telekom altyapı sorgulama butonları

Altyapı ve internet hızı sorgu →

Yukarıdaki bağlantı üzerinden binanızda alabileceğiniz hızı ve altyapınız hakkında adresten sorgulamalar yapabilirsiniz.

Türk Telekom VDSL internet

Mahalle veya yakın bölgelerinize fiber altyapı geldi ancak sizin binanızda kablo döşemesi bulunmuyorsa muhtemelen VDSL hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Vdsl internet ile 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps’ye varan hızlarda ev internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ttnet hipernet, Ttnet Vdsl paketleri üzerinden verilen bir hizmet adıdır.

Türk Telekom ADSL internet

Ttnet Adsl internet en yaygın alyapı kablolama şeklidir. Hemen her evde mevut olan telefon kabloları olarak belirtebileceğimiz kablolar üzerinden data transferine elverişli olan bu yapıyla 4 Mbps, 8 Mbps, 10 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps’ye varan hızlarda ev internet hizmeti alabilirsiniz.

Not: Türk Telekom ADSL ve VDSL hizmetlerinde santral ile ev mesafesi arasındaki kablo uzunluğu internet altyapı hızı ve alabileceğiniz maksimum hızlar üzerinde etkilidir.

Millenicom – Doping

Millenicom – Doping

Millenicom (Doping)

Millenicom sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren kullanıcılarının aynı zamanda Doping internet olarakta tercih ettiği ISS firmalarından biridir. Kaliteli ses (data) hatları ile kurumsal müşterilerine hitap ettiği gibi aynı zamanda Yalın internet, telefonlu internet, sabit telefon hatları ile ADSL, VDSL ve Fiber internet paketleri de sunar.

Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapılarını da aynı zamanda kullanarak geniş bir kitleye köşe bucak internet ve ses hizmeti vermektedir.

Millencom (Doping) müşteri hizmletlerine kurumsa ve bireysel olarak telefonla ulaşmak istediğinizde Bireysel: 0850 333 0 333 Kurumsal: 0850 333 0 444 telefon numaraları ile 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Millencom fiber ve diğer internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) bakır kablo ADSL, VDSL
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı

altyapıları sayesinde ev ve işyeri hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet sunar.

Millenicom internet, Doping evde internet

Millenicom ile internet almak istediğinizde şu hizmetlerden faydalanabilirsiniz;

 1. Ev internet ve iş yeri interneti (Telefonlu, telefonsuz)
 2. Adsl internet, Vdsl internet, Fiber internet
 3. Sabit telefon hattı ve Voip

Millenicom Fiber internet

Millenicom fiber internet kampanyalarını Turkcell Superonline fiber altyapısı kullanarakta sunar. Bu kampanyalar içerisinde tablet ve akıllı cep telefonu taksitli kampanyaları da mevcuttur. Yalın fiber veya telefonlu fiber internet kampanyalarına dahil olarak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Fiber internet ile alabileceğiniz hızlar şu şekildedir;

 • 10 Mbps
 • 24 Mbps
 • 25 Mbps
 • 35 Mbps
 • 50 Mbps
 • 100 Mbps

Yukarıdaki hızlara arasından tercihler yaparak Millenicom fiber hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Millenicom altyapı sorgulama butonları

Fiberini sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fiber internet altyapısını Turkcell Superonline, Adsl ve VDSL internet sorgulamasını ise Türk Telekom altyapısı üzerinden yapacaktır.

Millenicom ile iletişim kurun.

Tıklayın sizi arasınlar →

Not: Millenicom hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki beni ara butonları aracılığı ile size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Millenicom VDSL internet

Millenicom ile Türkiye’nin hemen her şehrinde VDSL internet hizmeti alabilirsiniz. Alabileceğiniz VDSL internet hızları ise 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar ulaşarak bu paketleri akn’siz veya akn’li olarak tercih edebilirsiniz.

Millenicom ADSL internet

En yaygın kullanılan Doping Adsl internet alyapısıdır. Bu altyapı uygunluğu Telekom altyapısı ile çalışmaktadır. Binanızda Türk Telekom altyapısı varsa şehrin önemi olmaksızın hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 4 Mbps, 8 Mbps, 10 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar olan hızlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Millenicom internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Ucuz Millenicom tarife ve paketlerinden yararlanmak ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için başvuru butonu üzerinden telefon numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

Superonline

Superonline

Turkcell Superonline

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş; evde internet fiber tercih se ilk akla gelen firmalar arasındadır. Superonline fiber altyapısı gün geçtikçe büyüyen ve günümüzde 2 milyon haneye internet hizmetini ulaştırmıştır. Kendi fiber altyapısı olmayan bölgelerde ise Türk Telekom altyapılarını kullanarak tüm Türkiye’de Superonline ADSL ve VDSL özellikle yalın internet olarak hemen her eve kadar internet altyapısı sunabilir.

Superonline Müşteri hizmetleri: Kurumsal 0850 222 1 ​​​222 – Bireysel 0532 532 00 00​ telefonları üzerinden iletişim kurulabilir.

Turkcell Superonline fiber ve diğer internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) bakır kablo ADSL, VDSL
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı

olarak kendi ve Türk Telekom altyapısını kullanır.

Superonline interneti, Superonline evde internet

Superonline ile evde veya işyerinde (Bireysel, Kurumsal) olarak alabileceğiniz 3 hizmet bulunur bunlar;

 1. Superonline Yalın ADSL ve Telefonlu ADSL
 2. Superonline Yalın VDSL ve Telefonlu VDSL
 3. Superonline Yalın FİBER ve Telefonlu FİBER

Superonline Fiber internet

Superonline fiber internet hanelere 1000 Mbps’ye varan hızlarda fiber optik kablolar üzerinden hizmet verebilir. Hem yalın fiber internet hem de telefon + internet olarak bu hizmetlerden yararlanmaya olanak sunar. Üstelik başka operatörlerden gelen müşteri ile için cayma bedeli karşılar, ücretsiz modem teslim eder, evde kurulum ve aktivasyonu ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Superonline hat sorgulama butonları

Fiberini sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Superonline fiber internet hizmetini sadece kendi altyapısı üzerinden verir.

Superonline beni ara butonu ile kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tıklayın sizi arasınlar →

Not: Arama talep eden müşterilere mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Superonline VDSL internet

Superonline VDSL internet hem yalın VDSL hem de telefonlu VDSL olarak 100 Mbps’ye varan hızlarda alınabilir. Vdsl hizmeti Türk Telekom altyapısı üzerinden kullanıldığından tüm şehirlerde Superonline internet kalitesinde hizmet alınabilir. Modem ve kurulumlar ücretsiz olarak sağlanır. Hem yeni müşteriler hem de başka operatörden geçmek isteyen müşteriler için cayma bedeli karşılaması yapılır.

Superonline ADSL internet

Superonline yalın Adsl internet ve telefonlu internet altyapısı en yaygın olan hizmet türüdür. Bu hizmeti alalarak 16 Mbps’ye kadar internet hızlarından yararlanmanız mümkündür. Telekom veya telefon altyapınızın olması yeterlidir. Adsl internet hizmeti ile alabileceğiniz hızlar 8 Mbps ile 16 Mbps arasında değişim gösterir. Bu hızlar santrale olan mesafenizle alakalıdır.

Superonline internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Başvuru yap butonu üzerinde hafta içi mesai saatleri ve cumartesi mesai saatleri içerisinde hızlı dönüş sağlanarak başvuru işlemleriniz tamamlanır.

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fiber internet

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Türkiye’de fiber internet hizmeti sunmak için 3 altyapı üzerinden hizmet verir. Bu hizmetler Fibermax ile 1000 Mbps’ye varan hızlarda kullanılabilir. Vodafone ev internet altyapısı sayesinde evde internet isteyen abonelerine 2018 yılında da çeşitli kampanyalar ve paketler sunarak telefonsuz (yalın) ve telefon + internet olarak kullanım sağlar.

Vodafone fiber internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) altyapı
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı
 3. Vodafone Fiber altyapı

olarak sunulur.

Vodafone ev interneti, Vodafone evde internet

Vodafone Supernet ile evde internet kullanmak isteyen ev interneti aboneleri veya müşteri adayları 3 ayrı şekilde altyapıya göre hizmet alır bunlar;

 1. Vodafone ev interneti ADSL
 2. Vodafone evde internet VDSL
 3. Vodafone Fiber internet (Fibermax)

Vodafone fibermax (Fiber internet)

Aşağıda 2 adet altyapı sorgulama butpnu göreceksiniz. Bu butonlardan ilki Turkcell Superonline Altyapı üzerinden fiber sorgulayacaktır. İkinci buton ise Türk Telekom altyapısı sorgulayacaktır. Her iki butondan birinde yüksek hızda internet altyapısının olduğunu görüyorsanız Fibermax veya yüksek hızda VDSL paketlerinden yararlanabilirsiniz demektir.

Sorgulama butonları

Fiber hat sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fibermax hizmetinden (Fiber internet) ayrıca Vodafone kendi altyapısı üzerinden de hizmet verir. Eğer bu altyapı hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki başvuru butonu yardımıyla altyapınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beni arayın butonu

Tıklayın Sizi Arayalım

Not: Başvuru formu dolduran müşteriler sadece mesai saatleri içerisinde aranır.

Vodafone VDSL internet

Fiber internet altyapısının olmadığı bölgelerde yüksek hızda internet bağlantısı yapabileceğiniz ağ VDSL ağıdır. Bu ağ Türk Telekom altyapısı üzerinden tüm şehirlerde kullanılabilir. Yukarıdaki Evde altyapı sorgulama butonundn sorgulama yaptığınızda 16 Mbps üzerinde bir hız çıkıyorsa VDSL altyapı mevcut demektir. Adsl modeminizi bu hızlardaki internetlerde kullanamazsınız. Yeni modem alarak ADSL2 modem uyumu olmalıdır.

Vodafone ADSL internet

Vodafone ev internet paketleri arasında en yaygın olan ağ ADSL altyapı ağıdır. ADSL altyapının varlığını tesbit etmek kolaydır. Telekom, Telefon, internet gibi çeşitli hizmet alan bir komşunuz varsa altyapınız var demektir. Kullanıcı yoksa yine yukarıdaki butonlar yardımıyla evde altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

ADSL internet altyapısı sonucuna göre hızlar 4 Mbps, 8 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar hız gösterecektir. Bu hızlar sizin santral mesafenize göre maksimum 16 Mbps’ye çıkar.

Vodafone ev internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Yukarıdaki başvuru butonuna tıklayın sizi arayıp daha fazla bilgi verelim.

TurkNET, Turk.net

TurkNET, Turk.net

TurkNet internet

TürkNet internet (Turk.Net) Türkiye’nin en eski ISS sağlayıcıları arasında olup internetin başlangıcından buyan uzayan bir geçmişi vardır. Adsl ve Vdsl hızlarda Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet verirken aynı zamanda kendi omurgası ve altyapısı ile bazı bölgelere çektiği fiber optik kablo altyapısı ile TurkNet Fiber internet kampanyalarından da faydalandırmaktadır. Günümüzden en göze çarpan kampanyası ise 100 Mbps hızında internet hizmetini AKK’siz yani Adil Kullanım Kotasız olarak sunmaktadır. 2018 yılında AKN kavramının ortadan kalkmasını beklemeden günümüzde öncülük yaparak kaldırmıştır.

TurkNet ADSL

TurkNet ADSL internet hizmetini Türk Telekom altyapısından verir. TurkNet Yapa; YAPA ile halihazırda döşenmiş altyapı paylaşıma açılmakta. Böylelikle TurkNet santrallere girip santrallerde ortak yerleşim yaparak, kendi altyapısını yaratıyor.

Telekom altyapısını ortak kullanımla hemen her il ve ilçede sorunsuz 16 Mbps’ye varan hızlarda ADSL internet hizmetleri sunar. Telefonsuz internet seçeneği olmaması avantaj kaybı gibi duruyor olsada telefon ve bol dakika hediyeli paketleri ile daha cazip hale geliyor.

TurkNet VDSL

TurkNet 100 Mbps’ye varan hızlardaki kampanyasını VDSL üzerinden Türk Telekom‘u kullanarak verir. Müşterinin adresine bağlı olarak bu hızlar 16 Mbps üzeri ile 100 Mbps noktasına kadar ulaşabilir. Tamamen abonenin desteklenen altyapısına bağlı olarak değişir. Kampanyaları ise ADSL ile VDSL aynı seyirdedir. Adsl altyapı varsa ADSL, Vdsl altyapı varsa VDSL paketler sunularak kampanyalara dahil edilir.

TurkNet Fiber

TürkNet fiber internet hizmetini sadece kendi altyapısını kurmuş olduğu bazı sitelerde vermektedir. Türk Telekom fiberini kullanarak kampanyalar sunmaz. Telekom üzerinden VDSL ve ADSL hizmetleri verirken Fiberi sadece kendi altyapısı üzerinden verir.

TurkNet Müşteri Hizmetleri

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş telefon ile müşteri hizmetlerine 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01 telefon numaraları üzerinden günün 24 saati 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

TürkNet altyapı sorgu:

ADSL ve VDSL Kontrolü Yap →

TurkNet Altyapı;

Yukarıda bulunan sorgulama butonu ile ADSL ve VDSL altyapınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sonuçlara göre şu hizmetleri alacaksınız;

 • 4 Mbps ADSL
 • 8 Mbps ADSL
 • 16 Mbps ADSL
 • 24-25 Mbps VDSL
 • 50 Mbps VDSL
 • 100 Mbps VDSL

Yukarıdaki hızlar arasında bir sonuca sorgulama esnasında ulaşabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse sorgu ekranlarında; 16 Mbps üzeri hızlar VDSL hızlar, 16 Mbps altında kalan hızlar ise ADSL altyapı hızlarıdır. Binanızın veya evinizin ne kadar hızı desteklemiş olduğunu ayrıca öğrenmiş olacaksınız.

Digiturk

Digiturk

Digiturk internet

Digiturk dediğimiz ilk akla gelen Digital Yayın ve LigTV Şimdiki adı “Sporun Yıldızı” ama internet sağlayıcı olarakta piyasada yer sahibidir. Hem Adsl hem de fiber internet kampanyaları ile Yalın (Telefonsuz), Telefonlu ve Digiturk+internet paketleri yüksek sayıda abone barındırır. Türk Telekom altyapısı ve Turkcell Superonline fiber altyapılarını kullanarak hemen her eve hizmet verebilir durumdadır.

Digiturk ADSL

Digiturk internet altyapısı Fiber uygunluğu dışındaysa ADSL internet hizmetlerinden ve hızlarındn faydalanabilirsiniz. Digiturk ADSL yapıyı Türk Telekom altyapısı üzerinden vererek geniş bir kitleye hitap eder. Ara dağıtıcı konumunda bulunan Digiturk, 4 Mbps, 8 Mbps, 16 Mbps’ye kadar ADSL hızı sunabilir. Digiturk Telefonsuz internet, Digiturk Telefonlu ADSL ve Digiturk ADSL + TV kampanyalarından faydalanabilirsiniz

Digiturk VDSL

Digiturk VDS hizmetinden Fiber altyapının geçtiği bölgelerde yararlanılabilir. VDSL internet hizmeti Fiberden eve kadar bakır kablo ile gönderilerek 24 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps’ye varan hızlarda internet almaya olanak sağlar. Sorgulama sayfalarımızdan alabileceğiniz maksimum hızı adresinize göre sorgulayabilirsiniz. Adsl’de olduğu gibi Yalın, telefonlu, internet+TV gibi VDSL kampanyalarından da ayrıca yararlanılabilmektedir. Kampanyalara taahhüt verilerek uzun süreli değişmeyen fiyatlar üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Digiturk Fiber

Digiturk Fiber internet hizmetinden sadece altyapısında fiber olan aboneler faydalanabilir. Fiber hattınız varsa 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hızlarda hizmet alabilirsiniz. Fiber altyapınızı aşağıdaki butonlar üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Telefonsuz fiber, telefonlu fiber ve Digiturk fiber internet + TV gibi kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi mevcutta sadece internet kullanan aboneler dilediklerinde internetlerini taşıyarak çok ucuz fiyattan hem internet hemde Digital TV hizmetlerinden faydalanabilir.

Digiturk Müşteri Hizmetleri

Digiturk Müşteri Hizmetlerine günün 24 saati hafta sonu ve hafta içi 90 (212) 473 73 73 numara üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Digiturk altyapı sorgu:

Digiturk Fiber  →Adsl-Vdsl Sorgu →

Altyapı;

Fiber Hat Sorgulama Butonu: Sadece fiber altyapınızın olup olmadığı sonucunu verir. Eğer binanızda Turkcell Superonline fiber varsa fiberli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türm Altyapı Butonu: Mevcutta adresinizde hangi altyapının olup olmadığına dair bilgiler alabileceğiniz sorgulama alanıdır. Bu sorgulama ile alabileceğiniz en yüksek hızı ve ADSL, VDSL durumunuzu sorgulamaya imkan sunar.

Not: Mevcut internet kullanıcıları hatlarını sorunsuzca Digiturk’e taşıyabilir.

D-Smart

D-Smart internet

D-Smart, normalde Digital TV platformu gibi görünsede Adsl, Vdsl ve Fiber internet paketleri ve kampanyaları ile de aynı zamanda sektörde büyük pay sahibi ISS’lar arasındadır. Hem TV+internet hem de sadece internet (Yalın internet “Telefonsuz”, Telefonlu, TV+internet) çeşitli kampanyaları ile Türk Telekom ve Turkcell Superonline altyapılarını kullanarak sektörde varlığını sürdürür.

D-Smart ADSL

D-Smart Adsl internet altyapısı olarak diğer ISS’larda olduğu gibi Türk Telekom üzerinden data hizmeti verir. Bu kampanyalara Telefonlu ADSL, Telefonsuz ADSL, TV+ADSL ve Taahhütsüz ADSL olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet sunar. Telekom altyapınız olduğu sürece D-Smart ADSL internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

D-Smart VDSL

D-Smart VDSL altyapısının mantığı şudur; mahalleye kadar döşenen fiber optik kabloya bağlanarak eve, binaya kadar ulaşan bakır kablolarla sunulan bu hizmet yüksek hızda internet demektir. İnternet altyapısı sorgulama yaptığınızda hızınız 16 Mbps üzerindeyse VDSL hız alıyorsunuz demektir. Modeminizi VDSL uyumlu modem yaparak altyapının desteklediği hızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sadece internet, taahhütsüz internet, telefonsuz internet (yalın), Tv+VDSL paketleri gibi dilediğiniz şekilde kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

D-Smart Fiber

D-Smart Fiber altyapısı olarak bir fiber altyapınız varsa faydalanıyorsunuz demektir. Tıpkı VDSL internet hatlarında olduğu gibi Fiberde de 25 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps hatta 1000 Mbps’ye varan hızlarda hizmet alabilirsiniz. D-Smart Fiber ile internet kullanımı aynı zamanda Turkcell Superonline fiber internet altyapısı olanlar içinde geçerlidir. Superonline fiber altyapınız varsa “D-Smart Fiber” kampanyalarından Yalın, Telefonlu, Taahhütsüz, Taahhütlü olarak ister TV+internet isterseniz sadece Fiber internet olarak faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki fiber altyapı sorgulama butonları ile fiber internet sorgulama yapabilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri

D-Smart Müşteri Hizmetleri “Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş” ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. “D-Smart Telefon: 0850 266 0 266” üzerinden Müşteri Temsilcileri ile iletişim kurulabilir.

D-smart altyapı sorgu:

Dsmart Fiber Hat  →Dsmart Tüm altyapılar →

Altyapı;

Yukarıdaki sorgulama ekranlarından sadece Fiber altyapı veya Tüm altyapının elverişli olup olmadığını ayrı ayrı sorgulayabilirsiniz.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!