Fiber internet başvurusu nasıl yapılır, Fiber hat başvuru formu

Fiber internet başvurusu nasıl yapılır, Fiber hat başvuru formu

Eve fiber internet bağlatmak için başvuru

Not: Bu alanda yapacak olduğunuz eve fiber internet hat başvurusu yeni hat çektirme talepleri için değildir. Bu sayfa üzerinden evinde fiber internet altyapısı olan aboneler istedikleri firma üzerinden başvuru yaparak eve fiber bağlantı başvuru yapabilir. Fiber altyapı talebi veya fiber optik kablo çekimi için başvuru formu doldurmayınız. Fiber altyapı talepleri Türk Telekom Müdürlükleri üzerinden yapılır.

Eve fiber internet bağlatmak için başvuru, ev için fiber başvurusu

Fiber Hat için Başvuru Yap

Yukarıdaki fiber başvuru butonu ile;

başvuru yapabilirsiniz.

Fiber internet alma koşulları

Yukarıdaki firmalar üzerinden alacağınız fiber internet hizmeti için fiber optik hizmeti alabilen (fiber altyapısı olan) bölgelerde ikamet ediyor olmalısınız. Binanızda fiber varsa diledğiniz firma üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

TurkNet ve Kablonet (Uydunet) sadece kendi altyapısını kullandığından dolayı eğer bu iki firmaya ait altyapı varsa başvuru yapılabilir. Diğer kurumlarda ise Superonline Fiber altyapı, Türk Telekom Fiber altyapı bulunuyorsa kampanyalara dahil olabilir eve fiber internet bağlatabilirsiniz.

Fiber internet kampanyalarına başvuru yapan aboneler için bağlantı ücretleri ve kurulum bedeli ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Ayrıca; Tv+Fiber bağlantılar, Telefonsuz fiber internet ve yalın fiber internet kampanyalarına dahil olabileceğiniz gibi telefon+fiber internet başvurusu da yapabilirsiniz. Bu kampanyalar ayrıca Limitli fiber internet veya limitsiz fiber internet olarak abonenin tercihine kalmıştır.

Fiber internet hizmetlerinde AKN (AKK) olan paketlerde gece kullanımlarındaki (02-08 saatleri arası) kotaya dahil olmadan dilediğiniz kadar kotasız internet (sınırsız internet) hizmetinden faydalanabilirsiniz. AKK’siz fiber internet için böyle bir durum yoktur.

Fiber altyapı olmadan hızlı internet

Mahallenize veya sokağınıza/caddenize fiber optik kablo döşendi ama sizin evinize veya binanıza verilmediyse Yüksek Hızda İnternet olan VDSL paketlerine dahil olarak 100 Mbps’ye varan hızlarda internet hattınızı tıpkı fiber gibi kullanabilirsiniz.

Sadece Adsl internet altyapısı olan aboneler için bakır kablo üzerinden 16 Mbps’ye kadar santral mesafesine dayalı olarak hız alabilirsiniz. Kampanyalardan veya başvurulardan ücretsiz cayma hakkı 14 gündür.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!