Fiber Nerede gizlilik ve kullanım koşulları

Fiber nerede internet sitesi; İnternet Servis Sağlayıcı ve Altyapı sağlayıcıların aracılık hizmetini yürütür. Sitemizin veya şirketimizin herhangi bir altyapı sağlıyor olması veya kendi kampanyalarını yürütmesi söz konusu değildir.

Verilen hizmetlerin tümü ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) üzerinden yürütülmektedir.

Buna göre;

Bir internet başvurusu (ADSL-VDSL-FİBER) yapan müşterinin altyapısı sorgulanarak gerekli kontroller sağlanır (HIZ, ALTYAPI, KAMPANYA). Kontrol sonucunda talep gönderen müşteriye en iyi kampanya sunulur bunlar; Adsl, Vdsl, Altyapısız internet ve Fiber internet olarak abone olmak isteyenin ev veya işyeri altyapı uygunluğuna göre belirlenir.

Sunulan kampanyalardan (Tarife/Paket) yararlanmak isteyen abonenin bilgileri 2. kurum olan ana hizmet sağlayıcı ile paylaşılır.

Gizlilik ve kullanım;

Talep gönderen veya başvuru formu dolduran kişi veya kişilerin altyapısı sorgulanarak (fibernerede.net) uygunluğa göre müşteriden herhangi bir evrak veya belge alınmaz. Bilgiler ISS ile paylaşılarak aracılık hizmeti tamamlanır.

Sitemiz üzerinden;

  • TCKimlik numarası istenmez
  • Sözleşme yönlendirilmesi veya abonelik sözleşmesi doldurturlmaz
  • Kimlik fotokopisi istenmez
  • Adres ve cep telefonu harici hiçbir belge talep edilmez.

Başvuru sonucu sunulan kampanyaya onay veren müşteriler abonelik gereği ilgili Altyapı sağlayıcı şartlarını yerine getirerek aboneliğini başlatır. Bu bağlamda sitemizle müşteri arasındaki gizlilik sağlanmış olur. Bilgiler 3. bir başka firma ile paylaşılmaz.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!