Millenicom internet hizmetlerinin adını biz eskilerden gelen Doping internet olarakta biliriz. Millenicom iletişim ve müşteri hizmetleri telefonları ve altyapıları hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayarak kampanyalar ve paketlerden yararlanabilirsiniz.

Millenicom fiber internet paketleri 2018, Millenicom Superonline fiber internet kampanyaları 2018

Millenicom fiber internet paketleri 2018, Millenicom Superonline fiber internet kampanyaları 2018

Millenicom fiber internet paketleri, Millenicom Adsl ve Vdsl internet kampanyaları

Millenicom internet paketleri ve fiyat listesi 2018 yılına özel aşağıda sunulduğu gibi paketler arasında ekonomik ve bütçeyi zorlamayan kampanyalar arasından seçilmiştir. Binanız Türk Telekom altyapısı, Adsl altyapısı, Fiber altyapısı ya da Superonline fiber internet altyapısı mevcutsa Millenicom tarifelerinden faydalanabilirsiniz.

Millenicom fiber-Adsl ve Vdsl internet fiyatları

Millenicom Fiyat Listesi
Hizmet Hız AKK Taahhüt Fiyat
Adsl 8 Mbps Limitsiz 24 ay 59.9 TL
Vdsl 35 Mbps Limitsiz 27 ay 49.9 TL
Vdsl 24 Mbps 35 GB 24 ay 54.9 TL
Adsl 4 Mbps 40 GB Limitli 27 ay 34.9 TL
Adsl 12 Mbps Limitsiz 24 ay 69.9 TL
Adsl 16 Mbps Limitsiz 24 Ay 89.9 TL
Fiber 25 Mbps Limitsiz 24 ay 89.9 TL
Adsl 8 Mbps 50 GB 24 ay 55.9 TL
Adsl 16 Mbps 50 GB 24 ay 59.9 TL
Fiber 24 Mbps 75 GB 24 ay 59.9 TL

Not: Tarifeler arasında bulunan Fiber internet paketleri Superonline fiber altyapıya uygun olan ev ve haneler içindir.Altyapınızda Superonline varsa yukarıdaki tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Millenicom internet başvurusu

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

Milleni kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak veya başvuru yapmak için yukarıdaki buton üzerinden telefon numaranızı bırakarak sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz..

Millenicom internet taşıma ve geçiş

Millenicom ile internet bağlatmak veya internet hattını taşımak isteyen müşteriler ayrıca TV+internet kampanyalarından da yararlanabilir. Kampanya paketleri hem diğer operatörlerden geçişlerde hem de yeni aboneliklerde geçerlidir. Paketler yukarıdaki tablolar üzerinde belirtildiği gibi 24 ve 27 ay taahhüt sözüne istinaden AKN’li veya AKK’siz paketler “gerçek limitsiz internet” olarak sunulmaktadır. Akn olan “Adil Kullanım Kotası” olan paketlerde geceleri 02 ile 08 saatleri arasında kotaya takılmadan kullanabilirsiniz..

Milleni Fiber

Sitemiz üzerinden fiber altyapı sorgulama yaptığınızda eğer var görünüyorsa aşağıdaki ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz;

Fiber talep ettiğinizde;

 1. Ücretsiz yerinde kurulum ve aktivasyon
 2. Akk’siz veya AKK’li fiber
 3. Ücretsiz Fiber Modem
 4. Bağlantı ve aktivasyon ücretsiz
 5. Yalın fiber internet kullanma imkanı
 6. Yüksek hızda internet

Binanınızın altyapısını sorguladığınızda hızınız 16 Mbps altında kalıyorsa “ADSL” paketlerden, 16 Mbps üzerinden yüksek hızda internet varsa “VDSL” paketlerden ve fiber altyapı mevcutsa “FİBER” internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Millenicom VDSL sorgula, Yalın Vdsl internet altyapı, Doping VDSL adres sorgulama

Millenicom VDSL sorgula, Yalın Vdsl internet altyapı, Doping VDSL adres sorgulama

Millenicom VDSL internet altyapı

Millenicom VDSL internet altyapısını Türk Telekom hattı üzerinden sağlar. Vdsl internet ile ADSL internet arasındaki fark ise ADSL 16 Mbps’ye kadar hız imkanı sunarken VDSL altyapı ile 100 Mbps’ye varan hızlar alabilirsiniz. Fiber kabloların ucunda evlere dağıtılan kablo ile bu hızın sağlanması gerçekleşir.

Normalde aşağıdaki Millenicom (Doping) altyapı sorgulama yaptığınızda Türk Telekom altyapısını sorgulamış olacak hattınızın hız ve altyapı bilgisine ulaşmış olacaksınız. Fiber kablodan sonra ilave bakır kablolar altyapının daha hızlı olmasını sağlayarak Türkiye’nin her il ve ilçelerinde VDSL ile fiber internet hızlarınızı görmenizi sağlar.

VDSL var mı Millenicom, Doping Yalın VDSL internet altyapısı

Telefonsuz veya telefonlu VDSL kampanyalarından yararlanabilmeniz için aşağıdaki sorgulama ekranında çıkması gereken hızınız 16 Mbps üzerinde olmalıdır. Değilse ADSL internet kampanyalarından faydalanırsınız.

VDSL altyapı sorgu →

Millenicom VDSL sorgulama

Millenicom altyapı sorguladıktan sonra çıkan hızınızın 16 Mbps ile 100 Mbps arasında bir değer olduğunu görürseniz ADSL2 uyumlu modemler ile bu hızı binanızda alabilirsiniz. Eski ADSL internet kullanan abonelerin modemleri bu hızları desteklemeyeceğinden modemlerini değiştirmeleri gerekebilir.

Başka operatörlerden Millenicom VDSL paketlerine geçmek isteyen ADSL aboneleri aynı şekilde başvuru esnasında veya sonrasında taksitli modem talep edebilir ya da kendi olanakları ile VDSL modem alabilirler.

Millenicom VDSL internet kampanyaları

Altyapıda çıkan VDSL sonucuna göre Millenicom kampanyalarına dahil olmak isteyen aboneler;

 1. 100 Mbps’ye kadar hızlı VDSL alabilir
 2. Geceleri AKK’siz VDSL internet kullanabilir
 3. Telefonsuz (Yalın) VDSL veya telefonlu internet kampanyalarından faydalanabilir
 4. Taksitli ADSL2 uyumlu modem alabilir
 5. Ücretsiz aktivasyon ve bağlantı yaptırabilir

AKN olan paketlerde gece kullanımları 2 ile sabah 8 arasında kotaya dahil edilerek kullanılır. Normal limitli internet paketleri alırsanız kota kavramından yararlanamazsınız. Yine AKK’siz internet kampanyaları Millencom internet paketleri arasında mevcuttur..

Millenicom yalın Vdsl internet Başvuru:

Daha fazla detay ve kampanya dahilindeki paketlere dahil olmak istiyorsanız aşağıdaki buton üzerinden telefon numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır..

 Tıklayın size dönüş yapılsın

VDSL paketlerin açılış süreleri 3-4 güne kadar tamamlanabilir..

Dopin VDSL Hızları

Millenicom VDSL hat hızları şu şekildedir;

 • 24 Mbps VDSL
 • 25 Mbps VDSL
 • 35 Mbps VDSL
 • 50 Mbps VDSL
 • 100 Mbps VDSL

Bağlı bulunduğunuz santrale göre yukarıdaki hızlar mesafelere göre değişim gösterecektir.

Altyapı hızınızı sorgulayın

Not: 16 Mbps üzeri paketler VDSL, 16 Mbps ve altındaki paketler ADSL internettir.

Millenicom ADSL sorgula, Doping internet altyapı, Millenicom adres sorgulama

Millenicom ADSL sorgula, Doping internet altyapı, Millenicom adres sorgulama

Millenicom (Doping) ADSL internet altyapı

Millenicom (Doping) internet altyapı sorgulama ekranlarına girdiğinizde en yaygın bağantı şeklinin ADSL internet olduğunu göreceksiniz. Bu internet hizmeti telefon ve Türk Telekom altyapı üzerinden hizmet verildiğinden her il, ilçe, mahalle, bulvar, sokak ve cadde gibi adrse bağlı olarak bulunabilirliğin fazla olduğunu göreceksiniz. Yeni gelişen altyapı fiber optik kablolalamalar ile ADSL internet yerine VDSL internetinde gün geçtikçe yaygınlaştığını görebilirsiniz.

Sorgu sonrası alacağınız hız 16 Mbps’ye kadarsa ADSL internet altyapınız var demektir. 16 Mbps üzerinden Yüksek Hızda internet terimi çıkıyorsa bu sefer VDSL internet altyapısı üzerinden hizmet alırsınız anlamına gelir.

İnternet altyapı var mı Millenicom, Doping internet altyapısı

İnternet altyapınızın olup olmadığını ayrıca ne kadar hız alabileceğiniz sorgulamayı aşağıdaki ADSL hat sorgu butonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ADSL hat sorgu →

Millenicom ADSL internet geçiş

Sorgulama yapan her müşteri internet hattını Millenicom’a taşıma yapabilir. Mevcutta internet kullanan abonelerin zaten altyapılarının varlığı olması alabilecek hızları değerlendirerek yeni kampanya veya internet paketi seçimi ile mümkündür.

Geçiş işleminden önce altyapınızı sorgulayarak VDSL veya ADSL altyapınızın uygunluğu ile alabileceğiniz maksimum hızlara göre yeni paket tanımlaması ve tercihi yapabilirsiniz.

Millenicom ADSL internet kampanyaları

Millenicom ile Adsl internet kampanyalarına başvurmak istediğinizde çoklu kotalı, kotasız yalın internet (telefonsuz internet) veya telefonlu internet tercihleri ile bütçenize göre ucuzdan pahallıya fiyatları gözden geçirerek veya aşağıdaki başvuru butonu üzerinden telefon numaranızı bırakarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

AKN olan ADSL internet paketlerinde gece kullanımlarında (02:00 ile 08:00) saatleri arası kullanımlarınız kotaya sayılmaz. 2018 yılı sonunda veya 2019 yılının hemen başında AKN’siz paketlerden de ayrıca yararlanabileceksiniz.

Millenicom Ucuz Yalın internet Başvuru:

Eğer tercihiniz Millenicom ile internet bağlatmaksa aşağıdan internet başvurusu talebinizi iletebilirsiniz.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Millenicom ADSL Hızları

Aşağıdaki bağlantı hızlarına göre desteklenen hızlar seviyesinde tercihte bulunabilirsiniz;

 • 4 Mbps’ye kadar ADSL
 • 10 Mbps’ye kadar ADSL
 • 8 Mbps’ye kadar ADSL
 • 12 Mbps’ye kadar ADL
 • 16 Mbps’ye kadar ADSL

Eğer bina veya evinizin kaç hızda internet altyapısı desteklediğini bilmiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ne kadar hız alabilirim

Not: Millenicom altyapı sorgulama yaptığınız ADSL internet altyapınız bağlı bulunduğunuz santral mesafesine göre hız sonucu alacaksınız.

Millenicom Fiber optik sorgulama, Doping Fiber internet altyapı, Millenicom Fiber altyapı sorgulama

Millenicom Fiber optik sorgulama, Doping Fiber internet altyapı, Millenicom Fiber altyapı sorgulama

Millenicom (Doping) fiber internet altyapı

Millenicom altyapı olarak Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapısı kullanarak hizmet verir. Eğer binanızda Superonline fiber altyapısı varsa Millenicom fiber internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yüksek hızda internet hizmeti alabilmek için Telekom altyapısı üzerinden yine 100 Mbps’ye kadar hızda bağlantı alabilirsiniz. Altyapınızı aşağıdaki buton üzerinden sorgulayarak Millenicom (Doping) fiber var mı yok mu sorgulama yapabilirsiniz.

Fiber var mı Millenicom, Doping fiber nerede, Doping nerelerde var

Millenicom yaygın olarak internet altaypısını altyapı sağlayıcılar tarafından sunulan geniş ağ kitlesi ile bütünleştirir. Bu sayede hem yüksek hızda internet hem de yaygın bir fiber optik kablo ve bakır kablo altyapı ağına sahip olmuş olur. Aşağıdaki ekrandan sadece fiber sorgulama yapabilirsiniz.

Adrese göre fiber sorgu →

Millenicom internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Yukarıdaki buton ile sorgulama sadece fiber internet altyapı içindir. Bu hizmette altyapınız görünmüyorsa diğer sorgulama ekranına geçerek mevcutta alabileceğiniz 100 Mbps’ye varan VDSL altyapınızı da ayrıca sorgulayarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Millenicom fiber kamapanyaları

Çok düşük fiyatlardan yüksek hızlı internet kampanyalarına Millenicom ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarda sunulan tablet, telefonları taksitle alabileceğiniz gibi ücretis yerinde kurulum, ücretsiz modem teslimi ve aktivasyon bağlantı ücretleri ödemeden hızlı bağlantı gerçekleştirerek paketlerden bütçenize göre yararlanabilirsiniz.

Millenicom fiber başvuru nasıl yapılır:

Eğer fiber internet altyapınız varsa fiber bağlantı için talepte bulunabilirsiniz. Altyapınız fiber değilde VDSL veya ADSL bağlantı ise bu sefer bakır kablo üzerinden hizmet alırsınız. Aşağıdaki başvuru butonuna tıklayın size dönüş yapalim.

Tıklayın Sizi Arayalım

Doping Fiber kaç hız alırım?

Doping internet ile Millenicom’dan aşağıdaki kadar bağlantı hızlarına sahip olabilirsiniz;

 • 24 Mbps FİBER
 • 25 Mbps FİBER
 • 50 Mbps FİBER
 • 100 Mbps FİBER
 • 1000 Mbps FİBER

Kampanyalara Millenicom yalın internet veya Millenicom telefon+internet olarak kendinizce değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Millenicom geceleri AKN olan paketlerde 02:00 -08:00 saatleri arasında kota kullanımlarını pakete dahil etmeden ücretsiz kullanmanıza olanak verir..

AKK Kota dolum sonrası internet hızları:

Tarifelerdeki hızlar ​                     AKK dolum sonrası
4 Mbps – 8 Mbps ​3 Mbps düşer
​9 Mbps ile 16 Mbps arası 5 Mbps​ düşer
17 Mbps ile 24 Mbps arası 8 Mbps​ düşer
25 Mbps ile 50 Mbps arası 16 Mbps​ düşer
51 Mbps ile 100 Mbps arası 24 Mbps​ düşer
101 Mbps ile 500 Mbps arası 32 Mbps​ düşer
​501 Mbps ile 1000 Mbps arası 64 Mbps​ düşer

Millenicom fiber kaç günde bağlanır?

Millenicom fiber başvurularda yerinde kurulum ve modem teslimi olması bağlanma hızını yükseltir. Başvurudan sonra tarafınıza kurulum randevusu alınarak kısa sürede hem kurulum hem de aktivasyon gerçekleştirilerek 3 günde internet sahibi olabilirsiniz.

Millenicom – Doping

Millenicom – Doping

Millenicom (Doping)

Millenicom sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren kullanıcılarının aynı zamanda Doping internet olarakta tercih ettiği ISS firmalarından biridir. Kaliteli ses (data) hatları ile kurumsal müşterilerine hitap ettiği gibi aynı zamanda Yalın internet, telefonlu internet, sabit telefon hatları ile ADSL, VDSL ve Fiber internet paketleri de sunar.

Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapılarını da aynı zamanda kullanarak geniş bir kitleye köşe bucak internet ve ses hizmeti vermektedir.

Millencom (Doping) müşteri hizmletlerine kurumsa ve bireysel olarak telefonla ulaşmak istediğinizde Bireysel: 0850 333 0 333 Kurumsal: 0850 333 0 444 telefon numaraları ile 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Millencom fiber ve diğer internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) bakır kablo ADSL, VDSL
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı

altyapıları sayesinde ev ve işyeri hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet sunar.

Millenicom internet, Doping evde internet

Millenicom ile internet almak istediğinizde şu hizmetlerden faydalanabilirsiniz;

 1. Ev internet ve iş yeri interneti (Telefonlu, telefonsuz)
 2. Adsl internet, Vdsl internet, Fiber internet
 3. Sabit telefon hattı ve Voip

Millenicom Fiber internet

Millenicom fiber internet kampanyalarını Turkcell Superonline fiber altyapısı kullanarakta sunar. Bu kampanyalar içerisinde tablet ve akıllı cep telefonu taksitli kampanyaları da mevcuttur. Yalın fiber veya telefonlu fiber internet kampanyalarına dahil olarak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Fiber internet ile alabileceğiniz hızlar şu şekildedir;

 • 10 Mbps
 • 24 Mbps
 • 25 Mbps
 • 35 Mbps
 • 50 Mbps
 • 100 Mbps

Yukarıdaki hızlara arasından tercihler yaparak Millenicom fiber hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Millenicom altyapı sorgulama butonları

Fiberini sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fiber internet altyapısını Turkcell Superonline, Adsl ve VDSL internet sorgulamasını ise Türk Telekom altyapısı üzerinden yapacaktır.

Millenicom ile iletişim kurun.

Tıklayın sizi arasınlar →

Not: Millenicom hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki beni ara butonları aracılığı ile size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Millenicom VDSL internet

Millenicom ile Türkiye’nin hemen her şehrinde VDSL internet hizmeti alabilirsiniz. Alabileceğiniz VDSL internet hızları ise 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar ulaşarak bu paketleri akn’siz veya akn’li olarak tercih edebilirsiniz.

Millenicom ADSL internet

En yaygın kullanılan Doping Adsl internet alyapısıdır. Bu altyapı uygunluğu Telekom altyapısı ile çalışmaktadır. Binanızda Türk Telekom altyapısı varsa şehrin önemi olmaksızın hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 4 Mbps, 8 Mbps, 10 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar olan hızlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Millenicom internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Ucuz Millenicom tarife ve paketlerinden yararlanmak ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için başvuru butonu üzerinden telefon numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!