Türksat tarafından sunulan Kablonet, Kabloses, Kablotv paketlerine altyapısı uygun olan evlerde ekonomik fiyattan internet sunulur. Hizmetlerden tahhütlü internet veya taahhütsüz olarak kampanyalardan faydalanılabilir. 0 850 804 4444 Müşteri hizmetleri üzerinden detaylı görüşme sağlanarak bilgi alınabilir.

Kablonet nerede, Uydunet nerede, Türksat nerede?

Kablonet nerede, Uydunet nerede, Türksat nerede?

Uydunet internet altyapı sorgulama

Kablonet altyapı sorgulama, Uydunet altyapı sorgulama ve Türksat Kablo altyapısı sorgulamak için aşağıdaki bağlantı size doğru sonuçları verecektir. Binamda uydunet (Kablonet – KabloTV) var mı merak ediyorsanız tıklayın binanızı sorgulayın.

Uydunet (Kablonet) nerede?

Not: KabloTV altyapı sorgulama ekranında sadece altyapısı olan yerleri göreceksiniz. Türksat kablo altyapısı olmayan il ve ilçeler sorgulama ekranında çıkmayacaktır.

Tıklayın altyapınızı sorgulayın →

Uydunet nerelerde var?

KabloTV altyapısı sadece belirli illerde bulunmaktadır. Toplamda 22 il olarak hizmet veren Türksat Kablo diğer iller için henüz bağlantı verememektedir. Binasında veya sokağında kablonet olmayan aboneler internet kampanyalarından faydalanamaz..

Uydunet altyapısı?

Uydunet altyapı Uydu üzerinden hizmet vermez. İsmi yüzünden aklınıza çanak anten veya kablosuz bağlantılarla internet alabilirim düşüncesi yaratıyor olsa bile bu hizmet diğer fiber optik kablolarda olduğu gibi normal kablo çekimi ile sağlanır. Müşterinin altyapısı uygun olduğu sürece fiber modem bağlanarak kablolu olarak eve hizmet sunulur. Mahallede veya cadde de KabloTV altyapısı olduğu her müşteri için hizmet alabilir anlamı taşımaz. Sokakta olup binanızda yoksa Türksat Kablo müdürlüğüne giderek bir dilekçe ile binanıza çekim talebinde bulunmanız gerekecektir.

KabloTV altyapı

KabloTV, Kablonet, Uydunet ve Türksat altyapı hizmeti isimler farklı olsa bile hepsi aynı altyapıdır. Kablonet ile internet hizmeti alırken KabloTV ile Digital yayın hizmeti alırsınız. Uydunet ise artık isim değiştirerek Kablonet olmuştur. Türksat Kablo ise altyapı sağlayıcıdır. Asıl firma Türksattır.

Abonelik işlemlerinizi sitemiz üzerinden başvuru yaparak sağlayabilirsiniz. Altyapı talepleri için sitemiz üzerinden yardım ve destek alamazsınız. Bu tür hizmetler için müdürlükler aracılığı ile işlem yapılmaktadır.

Uydunet tarifeleri 2018, Kablonet paketleri 2018

Uydunet tarifeleri 2018, Kablonet paketleri 2018

Uydunet internet tarifeleri, Kablonet internet paketleri

Türksat Kablo ile ev internet tarife ve paketlerinden yararlanmak için Kablonet internet altyapınızın olması gerekecektir. Uydunet internet paketleri ve tarifeleri 2018 yılı kampanyaları içinde oldukça ucuz fiyatlı hizmetler sunar. Hemen her bütçe ve ihtiyaca uygun internet kampanyaları ile tercih yaparak hem TV hem de internet ihtitacınızı KabloTV ile karşılayabilirsiniz.

Aşağıda Uydunet (Kablonet) tarife fiyatları ve kampanya dahilindeki paketlere ulaşabilirsiniz.

Duran kotalı internet tarifeleri

Aşağıdaki tabloda belirtilen kotalara ulaşıldığında internet hizmeti durur.

  Kablonet Kotalı İnternet Paketleri

Kotalarda limit aşımı olduğunda ek ücret yansıtılır.

Eko sınırsız tarifeler Kablonet (Uydunet)

Adil kullanım kotası olan paketlerdir. Bu pakerlerde gece 02:00 ile 08:00 arasında AKN’siz kullanım yapılır.

Limit olmayan Uydunet (Kablonet) Paketleri

Sınırsız Tarifeler
İndirme Hızı Yükleme Hızı Fiyat
16 Mbps’e kadar 2 Mbps’e kadar 99,99 TL/Ay
20 Mbps’e kadar 2 Mbps’e kadar 199,99 TL/Ay
25 Mbps’e kadar 2 Mbps’e kadar 249,99 TL/Ay
50 Mbps’e kadar 5 Mbps’e kadar 349,99 TL/Ay
100 Mbps’e kadar 5 Mbps’e kadar 499,99 TL/Ay
Simetrik Tarifeler
İndirme Hızı Yükleme Hızı Fiyat
10 Mbps’e kadar 10 Mbps’e kadar 299,99 TL/Ay
15 Mbps’e kadar 15 Mbps’e kadar 399,99 TL/Ay
20 Mbps’e kadar 20 Mbps’e kadar 499,99 TL/Ay
Kablonet – Uydunet internet

Kablonet – Uydunet internet

Türksat Kablo (Kablonet – Uydunet)

Türksat kablo tarafından sunulan eski adıyla Uydunet internet günümüzde Kablonet adını almıştır. Uydu ismi çanak anten kurularak bir internet hizmeti alınabilir gibi düşünülsede aslı yer altına döşenen fiber optik kablolar ile hizmet vermektedir. Kablonet altyapısı olmayan kişiler Uydu ile Uydunet internet hizmeti alamazlar. 22 ilde altyapısı bulunmasına karşın bu illerde ve her ilçede hizmet vermez.

Kablonet’i diğer firmalardan (ISS) özelliği ise Uydunet internet bağlantısı alan abonelerin diğer altyapı sağlayıcılarının internetine geçiş yapamaması ya da bir başka internet firmasından Kablonet’e Churn yapılamamasıdır.

Türksat kablonet müşteri hizmetlerine 0 850 804 4444 telefon numarası üzerinden 7/24 erişim sağlanabilir.

Kablonet internet

Kablonet (Uydunet); Türksat tarafından evlere veya işyerlerine internet hizmetinin adıdır. Bu hizmet adıyla 1000 Mbps’ye kadar fiber hızında internet hizmeti alınabilir. Kablonet internet kampanyasına dahil olan aboneler KabloTV ve dilerlerse Sinema paketlerine de abonelik yaparak ucuz internet fiyat avantajlarından hem de TV hizmetlerinden yararlanabilir. Kablonet ile internet bağlatmak için ayrıca telefon hattına gerek yoktur.

Taksitli modem ve uydu cihazı alınarak yüksek hızda internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kabloses telefon

Kabloses ismi Türksat tarafından verilen sabit telefon hizmetinin adıdır. Abone dilerse hem internet hem de Telefon hattı alarak kendine özel sabit telefon numarası tanımlatabilir. Hattı internet almadanda numara tahsisi yaparak temin etmek mümkündür.

KabloTV televizyon

İnternet hattı tahsis edildiğinde Kablotv hizmetide alınmış olur. Kampanyalar içerisine konulan TV hizmeti internet hattı alınmadan da alınabilir. Çeşitli paketlerle sunulan TV hizmetine ek olarak sinema paketleri gibi ilaveler veya internet+TV ek paketleri konularak aynı şekilde temin edilebilir.

Kablonet internet hizmetinin özü KabloTV hizmetidir.

Simetrik internet – Limitsiz ve kotasız internet

Uydunet internet (Kablonet) çeşitli kampanyalar ile verilir. Bu kampanyalarda limitsiz internet paketlerinin yanında ayrıca kotalı ve AKN’li paketlerde bulunur. AKN’li paketlerde ise gece 02 – 08 arası kota kullanımları ücretsiz olup kotaya dahil edilmez.

Yüksek dosya transferi ile Upload ve Download kotalarının yetersiz kaldığı aboneler simetrik internet hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmette kota kavramı yoktur gelen ve giden data transfer limitleri işittir.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!