Vodafone Telekomünikasyon A.Ş, Mobil ağının yanında Türk Telekom, Ttnet, Turkcell Superonline ve kendi altyapısını kullanarak ev interneti, işyeri interneti olarak Supernet internet paketleri ve tarifeleri ile hizmet sunar. İletişim ve Müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 542 0 542 olarak 7/24 saat hizmet verir.

Vodafone fiber internet paketleri 2018, Vodafone fiber internet kampanyaları 2018

Vodafone fiber internet paketleri 2018, Vodafone fiber internet kampanyaları 2018

Vodafone fibermax internet paketleri, Vodafone Adsl ve Vdsl internet kampanyaları

Vodafone 2018 kampanyaları duyuruldu. Ev internet (Evde internet) paketleri için Vodafone Adslmax ve Fibermax kampanyalarından yararlanaran yalın (telefonsuz) internet kullanmak isteyen aboneler aşağıdaki tarifeler üzerinden tabloda yer alan kampanyaları inceleyebilir.

Vodafone fiber-Adsl ve Vdsl internet fiyatları

HİZMET HIZ KOTA AKN FİYAT
Adslmax 8 Mbps Limitsiz 50 GB 49 .90 TL 12 Ay

59.9 TL 12 Ay

Vdsl 16 Mbps Limitsiz 75 GB 59 .90 TL 12 Ay

69.9 TL 12 Ay

Vdsl 24 Mbps Limitsiz 100 GB 69 .90 TL 12 Ay

79.9 TL 12 Ay

Vdsl -Öğr. 24 Mbps Limitsiz 100 GB 69 .90 TL 12 Ay
Vdsl 50 Mbps Limitsiz 150 GB 89 .90 TL 12 Ay

99.9 TL 12 Ay

Vdsl 16 Mbps Limitsiz AKN’siz 129 .90 TL 24 Ay
Fibermax 24 Mbps Limitsiz 50 GB 49 .90 TL 12 Ay

59.9 TL 12 Ay

Fibermax 50 Mbps Limitsiz 50 GB 54 .90 TL 12 Ay

64.9 TL 12 Ay

Fibermax 50 Mbps Limitsiz 100 GB 59 .90 TL 12 Ay

69.9 TL 12 Ay

Fibermax 100 Mbps Limitsiz 100 GB 59 .90 TL 12 Ay

69.9 TL 12 Ay

Fiber -Öğr. 100 Mbps Limitsiz 100 GB 69 .90 TL 12 Ay
Fiber 16 Mbps Limitsiz AKN’siz 89 .90 TL 24 Ay

Not: Tabloda bulunan kampanyalarda Adsl, Vdsl ve Fiber paketler abonenin altyapı uygunluğuna göre hızlarda verilir. Hızlar Mbps’ye kadar olup Türk Telekom fiber, Superonline Fiber ve Vodafone Fiber altyapı uygunluğuna göre tahsis edilir.

Vodafone ev internet başvurusu

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

Kampanyalar, paketler ve tarifeler hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için yukarıdaki butona tıklayarak iletişim numaranızı bırakabilirsiniz.

Vodafone internet taşıma ve geçiş

Hattını Vodafone ev internet paketlerine taşımak isteyen aboneler tablodaki fiyatlardan yararlanarak 2018 kampanyalarına dahil olabilir. Geçiş yapan (Hat taşıma) aboneler için Churn durumundaki cayma bedeli cezasında karşılama yapılır. Belirleyeceğiniz kampanyaya geçiş yaparak Vodafone tarifelerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Fiber

Vodafone fiber (Fibermax) kampanyaları için 3 altyapı sağlayıcı ile çalışır bunlar;

 1. Vodafone altyapı (Kendi Altyapısı)
 2. Turkcell Superonline Altyapısı
 3. Türk Telekom Altyapısı

eğer bu üç firmaya ait altyapınız varsa kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hiç altyapısı olmayan aboneler ise Vodafone kablosuz modem ile GSM üzerinden 4.5G hızındaki internet paketlerini sadece data hattı olarak tercih edebilir.

Vodafone Vdsl ve ADSL

Vodafone Adslmax tarifelerindeki kampanyalar Türk Telekom altyapısı üzerinden sunulan kampanyalardır. Bu kampanyalar için Türk Telekom altyapısı şarttır. Akn olan paketlerde gece 02 ile 08 arasında kullanım kotaya dahil edilmez.

Fiber internet kampanyalarından faydalanan aboneler modem ve kurulum ücreti ödemeden kampanyaya dahil olabilir.

Kampanyaya dahil olmak için Vodafone kara listesinde olmamanız yeterlidir. Sadece kimlik fotokopisi ile Vodafone ev interneti bağlatabilirsiniz.

Vodafone VDSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone VDSL adres sorgulama

Vodafone VDSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone VDSL adres sorgulama

Vodafone VDSL internet altyapı

Vodafone VDSL altyapı normalde tıpkı Adsl internet hizmetlerinde sunulan altyapı Türkiye’de gittikçe yaygınlaşarak fiberden eve kadar bakır kablolar üzerinden sinyal gönderilen data hattıdır. Vdsl ile hem telefon hem de internet hizmeti alınabilir. Vdsl altyapı hızı ve uygunluğunu aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulayarak adrese göre bilgi alabilirsiniz.

VDSL altyapının olduğu yerlerde internet hızınızın 16 Mbps üzerinde olduğunu göreceksiniz 100 Mbps’ye kadar VDSL ile bağlantı hızı alabilirsiniz. Adslmax kampanyalarında olduğu gibi yüksek hızda Vodafone kampanyalarından ve paketlerinden almaya olanak sunar.

VDSL var mı Vodafone, Vodafone VDSL internet altyapısı

Vodafone VDSL bağlantısı Türkiye’de her il ve ilçeye göre yaygın hale gelmektedir. Tüm il ve ilçeler için VDSL altyapı sorgulamasını aşağıdaki buton üzerinden gerçekleştirebilirsiniz..

VDSL hat sorgu →

Vodafone VDSL internet geçiş

VDSL hattın olduğu bölgelerde normalde ADSL kullanan aboneler tarife değişikliği yapar gibi VDSL’e geçiş yapabilir. Aynı şekilde Fiber internet altyapısı gelen (hat çekilen) abonelerde hatlarını taşıyabilir.

Yeni aboneler ise başvuru yaptıklarında ADSL, VDSL, Fiber gibi hangi kablolamaya uygunluk varsa en üst düzey hizmetlerden faydalanabilir. Fiber varsa ADSL bağlanmaz. VDSL hatlara geçmek isteyen aboneler eski modemlerini kullanamaz. Adsl modemler ile VDSL modemler uyumsuzdur. Modemin ADSL2 uyumu varsa kullanılabilir aksi durumda yeni bir modem almak durumundasınız.

ADSL modemler 16 Mbps’e kadar hız desteklerken VDSL modemler 100 Mbps’ye kadar hızları destekler.

Vodafone VDSL internet kampanyaları

Vodafone ev internet kampanyaları VDSL hattı üzerinden alacaksanız telefonsuz ev interneti veya telefonlu ev interneti paketlerinden tercih yaparak şu ayrıcalıklardan;

 1. 100 Mbps’ye kadar hız
 2. Geceleri AKK’siz internet
 3. Telefonsuz (Yalın) veya telefonlu internet
 4. Taahhüt karşılama
 5. Taksitli ADSL2 uyumlu modem

2018 yılı sonu 2019 yılının hemen başında kalkacak olan AKN kavramı Vodafone ile geceleri VDSL kampanyalarında da 02:00 ile 08:00 saatleri arasında ücretsizdir kotadan yemeden kullanabilirsiniz.

Vodafone Vdsl internet Başvuru:

Vodafone ev internet başvurusu yapmak için aşağıdaki başvuru butonu üzerinden işlem yapabilirsiniz. Evraklarınız ve sözleşmeniz ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Yeni internet başvurusunda bulunan abonelerde 7 güne kadar, internet hattını taşıyan abonelerde ise 10 güne kadar hizmet tamamlanmış olur.

Vodafone VDSL Hızları

Vodafone ev interneti VDSL üzerinden alacak olan abonelerin maksimum hızları şu şekilde olacaktır;

 • 24 Mbps’ye kadar
 • 25 Mbps’ye kadar
 • 50 Mbps’ye kadar
 • 100 Mbps’ye kadar

Yukarıdaki belirtilen hızlar eve gelen kablo mesafesine göre yüksek veya düşük olabilir.

Ne kadar hız alabilirim

Not: VDSL ile ADSL internet ayrımını şu şekilde yapabilirsiniz. 16 Mbps üzeri hızlar VDSL, 16 Mbps altındaki hızlar ADSL’dir.

Vodafone ADSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone adres sorgulama

Vodafone ADSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone adres sorgulama

Vodafone ADSL internet altyapı

Vodafone altyapı sorgulama için eğer fiber altyapınız yoksa Vodafone ADSL altyapı sorgulama yaparak ev interneti için alabileceğiniz hızı ve kablo olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vodafone ev internet altyapısı sorgulaması TTNET (Türk Telekom) altyapısı üzerinden sağlanır. Sorgulama sonucu Türk Telekom santral mesafesine bağlı olarak hız belirler. Evinizin santral olan uzaklığıyla doğrudan alakalıdır.

Vodafone ev internet altyapısı ile ADSL’de alabileceğiniz maksimum hız 16 Mbps’ye kadar çıkar.

ADSL var mı Vodafone, Vodafone ADSL internet altyapısı

Aşağıdaki sorgulama butonu ile hem ADSL altyapı hem de VDSL altyapı kontrolü sağlayabilirsiniz. Altyapının varlığı ve üzerine alınabilecek hızlar görünecektir.

ADSL hat sorgu →

Vodafone ADSL internet geçiş

Ev internet hizmetinizi Vodafon’a taşıyabilirsiniz. Evde internet kullanan müşterilerin mevcutta bir altyapısı var demektir. Hattınızı taşımak için bir abonelik sözleşmesi ile hat taşıma formu imzalamanız yeterli olacaktır. Bağlantının aktifliği bozulmadan kullanabilirsiniz.

Burada bir diğer husus; altyapı sorguladığınızda eğer VDSL bağlantı yani 16 Mbps üzerinde bir hızla karşılaşırsanız mevcut modemi ADSL uyumlu olanlar modemlerini ADSL2 olarak yenilemelidir. Eski modemle VDSL veya Fiber internet hizmeti alınamaz.

Vodafone ADSL internet kampanyaları

Vodafone ev internet kampanyaları ADSL hattı üzerinden alacaksanız telefonsuz ev interneti veya telefonlu ev interneti paketlerinden tercih yaparak şu ayrıcalıklardan;

 1. 16 Mbps’ye kadar hız
 2. Geceleri AKK’siz internet
 3. Telefonsuz (Yalın) veya telefonlu internet
 4. Taahhüt karşılama
 5. Taksitli ADSL2 uyumlu modem

2018 yılı sonu 2019 yılının hemen başında kalkacak olan AKN kavramı Vodafone ile geceleri 02:00 ile 08:00 saatleri arasında ücretsizdir kotaya etki etmez.

Vodafone internet Başvuru:

Vodafone ev internet hattı için başvuruda bulunmak isteyen aboneler aşağıdaki başvuru butonu üzerinden işlem yapabilir. Mesai saatleri içerisinde kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanarak eve internet bağlatabilirsiniz.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Vodafone ADSL Hızları

Vodafone ev interneti ADSL üzerinden alacak olan abonelerin maksimum hızları şu şekilde olacaktır;

 • 4 Mbps’ye kadar
 • 8 Mbps’ye kadar
 • 16 Mbps’ye kadar

Evdeki altyapıya göre değerlerde değişiklik gösterecektir. Eğer Vodafone ev interneti ile ne kadar hızda bağlantı alabilirim diyorsanız aşağıdaki buton üzerinden alabileceğiniz hızı sorgulayabilirsiniz.

Ne kadar hız alabilirim

Not: Vodafone altyapı hız sorgulama ekranında Türk Telekom ADSL ve VDSL altyapıya göre değişeceğinden 16 Mbps üzeri VDSL olarak değerlendirilir.

Vodafone fiber optik kablo altyapısı sorgulama, Fibermax internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Vodafone fiber optik kablo altyapısı sorgulama, Fibermax internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Vodafone fiber internet altyapı

Vodafone fiber optik kablo altyapısı; Vodafone ev internet için fiber kampanyalarında “Fibermax” adını kullanır. Fiber altyapı ile çalışan Fibermax internet hizmetini alabilmeniz için Turkcell Superonline fiber altyapı, Türk Telekom altyapı ve Vodafone tarafından döşenen fiber optik internet altyapı sorgulama yaparak hizmetten evde veya işyerinde internet kampanyalarında dahil olabilirsiniz.

Bilmeyenler için bir hatırlatmada bulunalım; Vodafone kendi fiber optik kablo altyapısınıda döşemektedir. Şimdilik büyük şehirler ve abone müşteri yoğunluğu olan bölgelerde bulunmaktadır.

Fiber var mı Vodafone, Vodafone fiber nerede, Fibermax nerelerde var

Vodafone fiber internet altyapı sorgulama 3 firma üzerinden yapılmalıdır bunlar;

 1. Türk Telefon fiber optik altyapısı
 2. Turkcell Superonline fiber kablo sorgulama
 3. Vodafone Fiber altyapı sorgulam (Başvuru formu aracılığı ile)

Fiber sorgu →Vdsl-Adsl sorgu →

Fibermax internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Sorgulama ekranlarında sonuca ulaşamayan müşteriler başvuru formumuz aracılığı ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir. Türk Telekom ve Vodafone fiber altyapı sorgusu adrese dayalı olarak müşteri hizmetlerimiz tarafından yapılır.

Vodafone fibermax kamapanyaları

Fiber optik kablo altyapınız mevcutsa veya bir fiber internet kullanıcısıysanız “Fibermax” kampanyalarındaki şu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz;

 1. Uygun fiyatlı fiber internet kampanyaları
 2. Telefonsuz (Yalın) fiber internet
 3. Dsmart TV+Fibermax internet
 4. Ücretsiz kurulum
 5. Ücretsiz Modem
 6. Taahhüt karşılama
 7. 1000 Mbps’ye varan bağlantı hızı
 8. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz

Başvuru nasıl yapılır:

Fibermax başvuru veya kampanyalar, paketler hakkında daha detaylı bilgiye tarafımızdan ulaşabilirsiniz.

Tıklayın Sizi Arayalım

Fiber altyapı ile kaç hız alırım?

Binaların kablo altyapısına göre fiber optik olanları alabilecekleri maksimum hızlar şunlardır;

 • 10 Mbps limitsiz FİBER
 • 25 Mbps Limitsiz FİBER
 • 50 Mbps Limitsiz FİBER
 • 100 Mbps Limitsiz FİBER
 • 1000 Mbps Limitsiz FİBER

Fibermax kaç günde bağlanır

Fiber internet bağlantıları Adsl veya Vdsl bağlantılara göre daha kısa sürede gerçekleşir. Bunun nedeni; ev internet paketleri ile başvuruda bulunan abonenin evine modem kurulumu ve aktivasyon işleminin yetkili servis tarafından yapılmasıdır. Başvuru yaptıktan sonra kısa süreler içerisinde teknik ekip tarafından randevu alınarak modem kurulumu yapılır.

Başka operatörlerden Vodafone‘a geçiş (Hat taşıma) 7 gün kadar sürebilir. Churn süreci gerektiren bir işlem olduğundan önce abonelik sözleşmesi imzalanarak kimlik fotokopisi alınmalıdır. Alınan evraklar taranarak geçiş işlemi için eski operatör onayına sunulur.

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fiber internet

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Türkiye’de fiber internet hizmeti sunmak için 3 altyapı üzerinden hizmet verir. Bu hizmetler Fibermax ile 1000 Mbps’ye varan hızlarda kullanılabilir. Vodafone ev internet altyapısı sayesinde evde internet isteyen abonelerine 2018 yılında da çeşitli kampanyalar ve paketler sunarak telefonsuz (yalın) ve telefon + internet olarak kullanım sağlar.

Vodafone fiber internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) altyapı
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı
 3. Vodafone Fiber altyapı

olarak sunulur.

Vodafone ev interneti, Vodafone evde internet

Vodafone Supernet ile evde internet kullanmak isteyen ev interneti aboneleri veya müşteri adayları 3 ayrı şekilde altyapıya göre hizmet alır bunlar;

 1. Vodafone ev interneti ADSL
 2. Vodafone evde internet VDSL
 3. Vodafone Fiber internet (Fibermax)

Vodafone fibermax (Fiber internet)

Aşağıda 2 adet altyapı sorgulama butpnu göreceksiniz. Bu butonlardan ilki Turkcell Superonline Altyapı üzerinden fiber sorgulayacaktır. İkinci buton ise Türk Telekom altyapısı sorgulayacaktır. Her iki butondan birinde yüksek hızda internet altyapısının olduğunu görüyorsanız Fibermax veya yüksek hızda VDSL paketlerinden yararlanabilirsiniz demektir.

Sorgulama butonları

Fiber hat sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fibermax hizmetinden (Fiber internet) ayrıca Vodafone kendi altyapısı üzerinden de hizmet verir. Eğer bu altyapı hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki başvuru butonu yardımıyla altyapınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beni arayın butonu

Tıklayın Sizi Arayalım

Not: Başvuru formu dolduran müşteriler sadece mesai saatleri içerisinde aranır.

Vodafone VDSL internet

Fiber internet altyapısının olmadığı bölgelerde yüksek hızda internet bağlantısı yapabileceğiniz ağ VDSL ağıdır. Bu ağ Türk Telekom altyapısı üzerinden tüm şehirlerde kullanılabilir. Yukarıdaki Evde altyapı sorgulama butonundn sorgulama yaptığınızda 16 Mbps üzerinde bir hız çıkıyorsa VDSL altyapı mevcut demektir. Adsl modeminizi bu hızlardaki internetlerde kullanamazsınız. Yeni modem alarak ADSL2 modem uyumu olmalıdır.

Vodafone ADSL internet

Vodafone ev internet paketleri arasında en yaygın olan ağ ADSL altyapı ağıdır. ADSL altyapının varlığını tesbit etmek kolaydır. Telekom, Telefon, internet gibi çeşitli hizmet alan bir komşunuz varsa altyapınız var demektir. Kullanıcı yoksa yine yukarıdaki butonlar yardımıyla evde altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

ADSL internet altyapısı sonucuna göre hızlar 4 Mbps, 8 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar hız gösterecektir. Bu hızlar sizin santral mesafenize göre maksimum 16 Mbps’ye çıkar.

Vodafone ev internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Yukarıdaki başvuru butonuna tıklayın sizi arayıp daha fazla bilgi verelim.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!