Adsl, Vdsl ve Fiber Speed Test

Mevcut internet aboneleri evdeki Adsl, Vdsl ve Fiber internet hız testi sorgusunu aşağıdan yapabilir. Aşağıdaki Speed Test mevcut internete bağlanma ve indirme hızınızı gösterir. Bu hızlar bilgisayarınızda işlem durumunuza, kablolarınıza ve wireless hız testi sorgusuna göre değişim gösterecektir. Mobil için 3G ve 4.5G hatlarınızında ayrıca hızını öğrenebilirsiniz.

Not: Evinize ne kadar bağlantı hızı geldiğini öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayarak hız sorgulaması yapabilirsiniz.

Evimdeki bağlantı hızım kaç →

Hız testi (Adsl, Vdsl, Fiber)

İnternet hız testi

Sonucun gerçek değerlerde çıkabilmesi için kablolu bağlantı kullanmalı ve aynı zamanda başka cihazların modeme bağlantısı kesilmelidir. Wifi (Wireless) bağlantılarla hız testi yapmayın gerçek değeri alamazsınız.

Kablo uzunluğunuza göre hızlarınızda değişimler görülebilir. Bilgisayarda çalışan diğer uygulamalar hızınızı etkileyebilir. İnternet şebekesinin kullanım yoğunluğu şebeke üzerindeki yükü artıracağından bazı dönemlerde gerçek hız alamayabilirsiniz.

Şu hızları test edebilirsiniz;

GSM 3G ve 4.5G internet hız testi

Mobil hattınızın internet hızını test etmek istiyorsanız;

  1. Turkcell 3G, 4.5G hız testi
  2. Avea (Türk Telekom Mobil) 3G, 4.5G hız testi
  3. Vodafone 3G, 4.5G hız testi
  4. Bimcell 3G, 4.5G hız testi
  5. Pttcell 3G, 4.5G hız testi
  6. Teknosacell 3G, 4.5G hız testi

Ev ve işyeri internet hız testi

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız Adsl, Vdsl ve Fiber hattın Speed Testini yaparak hızınızı öğrenebilirsiniz. Şu firmalar için geçerlidir;

Not: Yukarıda adı geçen firmaların haricinde diğer internet sağlayıcı firmalarında ayrıca hız sorgulaması yapılabilir. Değerler tüm internet sorgulama sitelerinde aynı düzeyde çıkacağından herhangi bir site üzerinden de ayrıca hız testi yapabilirsiniz.

Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!