Kablonet nerede, Uydunet nerede, Türksat nerede?

Kablonet nerede, Uydunet nerede, Türksat nerede?

Uydunet internet altyapı sorgulama

Kablonet altyapı sorgulama, Uydunet altyapı sorgulama ve Türksat Kablo altyapısı sorgulamak için aşağıdaki bağlantı size doğru sonuçları verecektir. Binamda uydunet (Kablonet – KabloTV) var mı merak ediyorsanız tıklayın binanızı sorgulayın.

Uydunet (Kablonet) nerede?

Not: KabloTV altyapı sorgulama ekranında sadece altyapısı olan yerleri göreceksiniz. Türksat kablo altyapısı olmayan il ve ilçeler sorgulama ekranında çıkmayacaktır.

Tıklayın altyapınızı sorgulayın →

Uydunet nerelerde var?

KabloTV altyapısı sadece belirli illerde bulunmaktadır. Toplamda 22 il olarak hizmet veren Türksat Kablo diğer iller için henüz bağlantı verememektedir. Binasında veya sokağında kablonet olmayan aboneler internet kampanyalarından faydalanamaz..

Uydunet altyapısı?

Uydunet altyapı Uydu üzerinden hizmet vermez. İsmi yüzünden aklınıza çanak anten veya kablosuz bağlantılarla internet alabilirim düşüncesi yaratıyor olsa bile bu hizmet diğer fiber optik kablolarda olduğu gibi normal kablo çekimi ile sağlanır. Müşterinin altyapısı uygun olduğu sürece fiber modem bağlanarak kablolu olarak eve hizmet sunulur. Mahallede veya cadde de KabloTV altyapısı olduğu her müşteri için hizmet alabilir anlamı taşımaz. Sokakta olup binanızda yoksa Türksat Kablo müdürlüğüne giderek bir dilekçe ile binanıza çekim talebinde bulunmanız gerekecektir.

KabloTV altyapı

KabloTV, Kablonet, Uydunet ve Türksat altyapı hizmeti isimler farklı olsa bile hepsi aynı altyapıdır. Kablonet ile internet hizmeti alırken KabloTV ile Digital yayın hizmeti alırsınız. Uydunet ise artık isim değiştirerek Kablonet olmuştur. Türksat Kablo ise altyapı sağlayıcıdır. Asıl firma Türksattır.

Abonelik işlemlerinizi sitemiz üzerinden başvuru yaparak sağlayabilirsiniz. Altyapı talepleri için sitemiz üzerinden yardım ve destek alamazsınız. Bu tür hizmetler için müdürlükler aracılığı ile işlem yapılmaktadır.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!