Kablonet – Uydunet internet

Kablonet – Uydunet internet

Türksat Kablo (Kablonet – Uydunet)

Türksat kablo tarafından sunulan eski adıyla Uydunet internet günümüzde Kablonet adını almıştır. Uydu ismi çanak anten kurularak bir internet hizmeti alınabilir gibi düşünülsede aslı yer altına döşenen fiber optik kablolar ile hizmet vermektedir. Kablonet altyapısı olmayan kişiler Uydu ile Uydunet internet hizmeti alamazlar. 22 ilde altyapısı bulunmasına karşın bu illerde ve her ilçede hizmet vermez.

Kablonet’i diğer firmalardan (ISS) özelliği ise Uydunet internet bağlantısı alan abonelerin diğer altyapı sağlayıcılarının internetine geçiş yapamaması ya da bir başka internet firmasından Kablonet’e Churn yapılamamasıdır.

Türksat kablonet müşteri hizmetlerine 0 850 804 4444 telefon numarası üzerinden 7/24 erişim sağlanabilir.

Kablonet internet

Kablonet (Uydunet); Türksat tarafından evlere veya işyerlerine internet hizmetinin adıdır. Bu hizmet adıyla 1000 Mbps’ye kadar fiber hızında internet hizmeti alınabilir. Kablonet internet kampanyasına dahil olan aboneler KabloTV ve dilerlerse Sinema paketlerine de abonelik yaparak ucuz internet fiyat avantajlarından hem de TV hizmetlerinden yararlanabilir. Kablonet ile internet bağlatmak için ayrıca telefon hattına gerek yoktur.

Taksitli modem ve uydu cihazı alınarak yüksek hızda internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kabloses telefon

Kabloses ismi Türksat tarafından verilen sabit telefon hizmetinin adıdır. Abone dilerse hem internet hem de Telefon hattı alarak kendine özel sabit telefon numarası tanımlatabilir. Hattı internet almadanda numara tahsisi yaparak temin etmek mümkündür.

KabloTV televizyon

İnternet hattı tahsis edildiğinde Kablotv hizmetide alınmış olur. Kampanyalar içerisine konulan TV hizmeti internet hattı alınmadan da alınabilir. Çeşitli paketlerle sunulan TV hizmetine ek olarak sinema paketleri gibi ilaveler veya internet+TV ek paketleri konularak aynı şekilde temin edilebilir.

Kablonet internet hizmetinin özü KabloTV hizmetidir.

Simetrik internet – Limitsiz ve kotasız internet

Uydunet internet (Kablonet) çeşitli kampanyalar ile verilir. Bu kampanyalarda limitsiz internet paketlerinin yanında ayrıca kotalı ve AKN’li paketlerde bulunur. AKN’li paketlerde ise gece 02 – 08 arası kota kullanımları ücretsiz olup kotaya dahil edilmez.

Yüksek dosya transferi ile Upload ve Download kotalarının yetersiz kaldığı aboneler simetrik internet hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmette kota kavramı yoktur gelen ve giden data transfer limitleri işittir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!