Millenicom ADSL sorgula, Doping internet altyapı, Millenicom adres sorgulama

Millenicom ADSL sorgula, Doping internet altyapı, Millenicom adres sorgulama

Millenicom (Doping) ADSL internet altyapı

Millenicom (Doping) internet altyapı sorgulama ekranlarına girdiğinizde en yaygın bağantı şeklinin ADSL internet olduğunu göreceksiniz. Bu internet hizmeti telefon ve Türk Telekom altyapı üzerinden hizmet verildiğinden her il, ilçe, mahalle, bulvar, sokak ve cadde gibi adrse bağlı olarak bulunabilirliğin fazla olduğunu göreceksiniz. Yeni gelişen altyapı fiber optik kablolalamalar ile ADSL internet yerine VDSL internetinde gün geçtikçe yaygınlaştığını görebilirsiniz.

Sorgu sonrası alacağınız hız 16 Mbps’ye kadarsa ADSL internet altyapınız var demektir. 16 Mbps üzerinden Yüksek Hızda internet terimi çıkıyorsa bu sefer VDSL internet altyapısı üzerinden hizmet alırsınız anlamına gelir.

İnternet altyapı var mı Millenicom, Doping internet altyapısı

İnternet altyapınızın olup olmadığını ayrıca ne kadar hız alabileceğiniz sorgulamayı aşağıdaki ADSL hat sorgu butonu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ADSL hat sorgu →

Millenicom ADSL internet geçiş

Sorgulama yapan her müşteri internet hattını Millenicom‘a taşıma yapabilir. Mevcutta internet kullanan abonelerin zaten altyapılarının varlığı olması alabilecek hızları değerlendirerek yeni kampanya veya internet paketi seçimi ile mümkündür.

Geçiş işleminden önce altyapınızı sorgulayarak VDSL veya ADSL altyapınızın uygunluğu ile alabileceğiniz maksimum hızlara göre yeni paket tanımlaması ve tercihi yapabilirsiniz.

Millenicom ADSL internet kampanyaları

Millenicom ile Adsl internet kampanyalarına başvurmak istediğinizde çoklu kotalı, kotasız yalın internet (telefonsuz internet) veya telefonlu internet tercihleri ile bütçenize göre ucuzdan pahallıya fiyatları gözden geçirerek veya aşağıdaki başvuru butonu üzerinden telefon numaranızı bırakarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

AKN olan ADSL internet paketlerinde gece kullanımlarında (02:00 ile 08:00) saatleri arası kullanımlarınız kotaya sayılmaz. 2018 yılı sonunda veya 2019 yılının hemen başında AKN’siz paketlerden de ayrıca yararlanabileceksiniz.

Millenicom Ucuz Yalın internet Başvuru:

Eğer tercihiniz Millenicom ile internet bağlatmaksa aşağıdan internet başvurusu talebinizi iletebilirsiniz.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Millenicom ADSL Hızları

Aşağıdaki bağlantı hızlarına göre desteklenen hızlar seviyesinde tercihte bulunabilirsiniz;

  • 4 Mbps’ye kadar ADSL
  • 10 Mbps’ye kadar ADSL
  • 8 Mbps’ye kadar ADSL
  • 12 Mbps’ye kadar ADL
  • 16 Mbps’ye kadar ADSL

Eğer bina veya evinizin kaç hızda internet altyapısı desteklediğini bilmiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ne kadar hız alabilirim

Not: Millenicom altyapı sorgulama yaptığınız ADSL internet altyapınız bağlı bulunduğunuz santral mesafesine göre hız sonucu alacaksınız.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!