Millenicom – Doping

Millenicom – Doping

Millenicom (Doping)

Millenicom sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren kullanıcılarının aynı zamanda Doping internet olarakta tercih ettiği ISS firmalarından biridir. Kaliteli ses (data) hatları ile kurumsal müşterilerine hitap ettiği gibi aynı zamanda Yalın internet, telefonlu internet, sabit telefon hatları ile ADSL, VDSL ve Fiber internet paketleri de sunar.

Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapılarını da aynı zamanda kullanarak geniş bir kitleye köşe bucak internet ve ses hizmeti vermektedir.

Millencom (Doping) müşteri hizmletlerine kurumsa ve bireysel olarak telefonla ulaşmak istediğinizde Bireysel: 0850 333 0 333 Kurumsal: 0850 333 0 444 telefon numaraları ile 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Millencom fiber ve diğer internet kullandığı altyapılar ise;

 1. Türk Telekom (TTNET) bakır kablo ADSL, VDSL
 2. Turkcell Superonline Fiber altyapı

altyapıları sayesinde ev ve işyeri hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet sunar.

Millenicom internet, Doping evde internet

Millenicom ile internet almak istediğinizde şu hizmetlerden faydalanabilirsiniz;

 1. Ev internet ve iş yeri interneti (Telefonlu, telefonsuz)
 2. Adsl internet, Vdsl internet, Fiber internet
 3. Sabit telefon hattı ve Voip

Millenicom Fiber internet

Millenicom fiber internet kampanyalarını Turkcell Superonline fiber altyapısı kullanarakta sunar. Bu kampanyalar içerisinde tablet ve akıllı cep telefonu taksitli kampanyaları da mevcuttur. Yalın fiber veya telefonlu fiber internet kampanyalarına dahil olarak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Fiber internet ile alabileceğiniz hızlar şu şekildedir;

 • 10 Mbps
 • 24 Mbps
 • 25 Mbps
 • 35 Mbps
 • 50 Mbps
 • 100 Mbps

Yukarıdaki hızlara arasından tercihler yaparak Millenicom fiber hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Millenicom altyapı sorgulama butonları

Fiberini sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fiber internet altyapısını Turkcell Superonline, Adsl ve VDSL internet sorgulamasını ise Türk Telekom altyapısı üzerinden yapacaktır.

Millenicom ile iletişim kurun.

Tıklayın sizi arasınlar →

Not: Millenicom hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki beni ara butonları aracılığı ile size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Millenicom VDSL internet

Millenicom ile Türkiye’nin hemen her şehrinde VDSL internet hizmeti alabilirsiniz. Alabileceğiniz VDSL internet hızları ise 24 Mbps, 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar ulaşarak bu paketleri akn’siz veya akn’li olarak tercih edebilirsiniz.

Millenicom ADSL internet

En yaygın kullanılan Doping Adsl internet alyapısıdır. Bu altyapı uygunluğu Telekom altyapısı ile çalışmaktadır. Binanızda Türk Telekom altyapısı varsa şehrin önemi olmaksızın hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 4 Mbps, 8 Mbps, 10 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar olan hızlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Millenicom internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Ucuz Millenicom tarife ve paketlerinden yararlanmak ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için başvuru butonu üzerinden telefon numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!