Millenicom Fiber optik sorgulama, Doping Fiber internet altyapı, Millenicom Fiber altyapı sorgulama

Millenicom Fiber optik sorgulama, Doping Fiber internet altyapı, Millenicom Fiber altyapı sorgulama

Millenicom (Doping) fiber internet altyapı

Millenicom altyapı olarak Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapısı kullanarak hizmet verir. Eğer binanızda Superonline fiber altyapısı varsa Millenicom fiber internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yüksek hızda internet hizmeti alabilmek için Telekom altyapısı üzerinden yine 100 Mbps’ye kadar hızda bağlantı alabilirsiniz. Altyapınızı aşağıdaki buton üzerinden sorgulayarak Millenicom (Doping) fiber var mı yok mu sorgulama yapabilirsiniz.

Fiber var mı Millenicom, Doping fiber nerede, Doping nerelerde var

Millenicom yaygın olarak internet altaypısını altyapı sağlayıcılar tarafından sunulan geniş ağ kitlesi ile bütünleştirir. Bu sayede hem yüksek hızda internet hem de yaygın bir fiber optik kablo ve bakır kablo altyapı ağına sahip olmuş olur. Aşağıdaki ekrandan sadece fiber sorgulama yapabilirsiniz.

Adrese göre fiber sorgu →

Millenicom internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Yukarıdaki buton ile sorgulama sadece fiber internet altyapı içindir. Bu hizmette altyapınız görünmüyorsa diğer sorgulama ekranına geçerek mevcutta alabileceğiniz 100 Mbps’ye varan VDSL altyapınızı da ayrıca sorgulayarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Millenicom fiber kamapanyaları

Çok düşük fiyatlardan yüksek hızlı internet kampanyalarına Millenicom ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarda sunulan tablet, telefonları taksitle alabileceğiniz gibi ücretis yerinde kurulum, ücretsiz modem teslimi ve aktivasyon bağlantı ücretleri ödemeden hızlı bağlantı gerçekleştirerek paketlerden bütçenize göre yararlanabilirsiniz.

Millenicom fiber başvuru nasıl yapılır:

Eğer fiber internet altyapınız varsa fiber bağlantı için talepte bulunabilirsiniz. Altyapınız fiber değilde VDSL veya ADSL bağlantı ise bu sefer bakır kablo üzerinden hizmet alırsınız. Aşağıdaki başvuru butonuna tıklayın size dönüş yapalim.

Tıklayın Sizi Arayalım

Doping Fiber kaç hız alırım?

Doping internet ile Millenicom‘dan aşağıdaki kadar bağlantı hızlarına sahip olabilirsiniz;

  • 24 Mbps FİBER
  • 25 Mbps FİBER
  • 50 Mbps FİBER
  • 100 Mbps FİBER
  • 1000 Mbps FİBER

Kampanyalara Millenicom yalın internet veya Millenicom telefon+internet olarak kendinizce değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Millenicom geceleri AKN olan paketlerde 02:00 -08:00 saatleri arasında kota kullanımlarını pakete dahil etmeden ücretsiz kullanmanıza olanak verir..

AKK Kota dolum sonrası internet hızları:

Tarifelerdeki hızlar ​                     AKK dolum sonrası
4 Mbps – 8 Mbps ​3 Mbps düşer
​9 Mbps ile 16 Mbps arası 5 Mbps​ düşer
17 Mbps ile 24 Mbps arası 8 Mbps​ düşer
25 Mbps ile 50 Mbps arası 16 Mbps​ düşer
51 Mbps ile 100 Mbps arası 24 Mbps​ düşer
101 Mbps ile 500 Mbps arası 32 Mbps​ düşer
​501 Mbps ile 1000 Mbps arası 64 Mbps​ düşer

Millenicom fiber kaç günde bağlanır?

Millenicom fiber başvurularda yerinde kurulum ve modem teslimi olması bağlanma hızını yükseltir. Başvurudan sonra tarafınıza kurulum randevusu alınarak kısa sürede hem kurulum hem de aktivasyon gerçekleştirilerek 3 günde internet sahibi olabilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!