Superonline ADSL sorgula, Superonline internet altyapı, Superonline adres sorgulama

Superonline ADSL sorgula, Superonline internet altyapı, Superonline adres sorgulama

Superonline ADSL internet altyapı

Turkcell Superonline fiber altyapınız yoksa Superonline‘dan internet alabilmeniz için geriye 2 seçenek kalır. Bunlar; VDSL ve ADSL internettir. Superonline ADSL internet hizmet altyapısını Türk Telekom kabloları üzerinden verir. Superonline Yalın Adsl veya Superonline telefonlu ADSL internet almak istediğinizde altyapı olarak Telekom altyapısı kullanırsınız.

Superonline ile alabileceğiniz ADSL internet hizmeti 16 Mbps’ye kadar çıkabilir. Sorgulama yaptığınızda 16 Mbps üzerinde bir hızla karşılaşırsanız VDSL internet altyapısı var demektir.

ADSL internet var mı Superonline, Superonline internet altyapısı

ADSL hat sorgu butonu ile sorgulamanızı adrese dayalı olarak yapabilirsiniz. Altyapınızı kontrol ettiğinizde alabileceğiniz hız bilgisi ile altyapı uygunluğunuzu görebilirsiniz.

ADSL hat sorgu →

Superonline ADSL internet geçiş

Ev interneti için Superonline internet kullanmak isteyen aboneler mevcut hatları Superonline’a taşıyabilir. Hazırda internet kullanımı aynı zamanda altyapının uygun olduğunu gösterdiğinden herhangi bir sorgulama yapmanıza gerek kalmaz.

Hat taşıma yapan müşteriler Superonline yalın internet veya telefon+internet kampanyalarından faydalanabilir. Mevcutta kullandıkları paketlere bakılmaksızın yeni tercih edecekleri paket önemlidir. Eğer bu geçiş esnasında taahhüt bozma cezası ile karşılaşırsanız Superonline tarafından taahhüt cezası karşılama bedelini indirim olarak alabilirsiniz.

Superonline ADSL internet kampanyaları

Superonline ile eve internet almak istediğinizde çeşitli kampanyalardan faydalanabilir ve bazı avantajları beraberinde alabilirsiniz bunlar;

  1. 16 Mbps’ye kadar ADSL internet hız
  2. Geceleri AKK’siz internet kotası kullanımı
  3. Telefonsuz (Yalın) internet
  4. Taahhüt karşılama bedeli
  5. ADSL2 uyumlu modem

Superonline AKK (Adil Kullanım) 2018 yılı sonu 2019 yılının hemen başında kalkacak olan AKN kavramı Turkcell Superonline ile geceleri 02:00 ile 08:00 saatleri arasında ücretsizdir kotaya etki etmez.

Superonline Yalın internet Başvuru:

Superonline yalın internet almak istediğinizde aşağıdaki başvuru butonuna tıklayarak sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanır. Pazar günü yapılan başvuru taleplerine ise Pazartesi dönüş sağlanır.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Superonline ADSL Hızları

Superonline Türk Telekom altyapısı üzerinden ADSL internet hizmeti verdiğinde telefonlu veya telefonsuz başvurularda;

  • 4 Mbps’ye kadar ADSL
  • 8 Mbps’ye kadar ADSL
  • 16 Mbps’ye kadar ADSL

Yukarıdaki ADSL internet hızları maksimum derecede alabileceğiniz hızlardır. Bu hızlar santral ile aranızdaki mesafeye göre belirlenir. Sorgulama ekranlarında alabileceğiniz en yüksek ve en düşük hızları da ayrıca görebilirsiniz.

Ne kadar hız alabilirim

Not: Superonline ne kadar hız alabilirim butonu ile Türk Telekom üzerinden hem ADSL hem de VDSL sorgulaması yapılacaktır. 16 Mbps üzeri VDSL, altında çıkan hızlar ise ADSL internet altyapısı kullanacağınız anlamına gelir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!