Superonline Fiber optik sorgulama, Turkcell Fiber internet altyapı, Superonline Fiber altyapı sorgulama

Superonline Fiber optik sorgulama, Turkcell Fiber internet altyapı, Superonline Fiber altyapı sorgulama

Superonline fiber internet altyapı

Superonline fiber altyapı sorgulama, Superonline fiber nerede; 1000 Mbps’ye varan hızda fiber internet bağlantısı kullanabileceğiniz altyapı Turkcell Superonline fiber optik altyapısıdır. 2 mlyonu aşkın haneye ulaşan yoğun kablo döşeli hane sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fiber yalın, fiber telefonlu ve fiber cihaz kampanyaları ile kullanıcıların enfazla tercih ettikleri ISS operatörleri arasındadır.

Superonline fiber internet altyapısı olarak sadece kendi omurgası üzerinden hizmet verir. Ayrıca altyapı paylaşımı yaparak Dsmart, Digiturk, Millenicom, Vodafone Supernet gibi firmalarında ortak altyapıdan faydalanmalarına olanak verir.

Fiber var mı Superonline, Superonline fiber nerede, Superonline nerelerde var

Büyük illerde faaliyeti daha yoğun olan Turkcell Superonline zamanla şehirlere yayılarak ağını genişletmektedir. Aşağıdaki fiber optik kablo sorgulama ekranında binanızda veya evinizde mevcut bir altyapı var mı adres bilgisi girerek sorgulayabilirsiniz.

Adrese göre fiber sorgu →

Superonline internet altyapı, Fiber altyapı sorgulama

Fiber internet altyapı sorgulama yaptığınızda eğer sorgu sonucu bulunamadı diyorsa Vdsl ve Adsl altyapısı üzerinden Superonline kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Türk Telekom altyapısını da ayrıca kullanan Turkcell Superonline VDSL internet hizmeti ile de 100 Mbps’ye kadari hız verebilmektedir.

Superonline fiber kamapanyaları

Superonline fiber internet altyapısı olan müşterilerin faydalanabilecekleri kampanyalardaki ayrıcalıkları şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Hızlı teknik destek
 2. Telefonsuz (Yalın) fiber internet
 3. Turkcell TV+Fiber internet
 4. Ücretsiz yerinde kurulum
 5. Ücretsiz Fiber Modem
 6. Taahhüt karşılama 500 TL’ye varan destekler
 7. 1000 Mbps’ye varan fiber hızı
 8. Aktivasyon ve bağlantı ücretsiz
 9. Taksitli faturaya ek cihaz kampanyaları
 10. 24 saat içerisinde kurulum ve aktivasyon

Superonline başvuru nasıl yapılır:

Yukarıda sunulan avantajlardan yararlanarak evinize Turkcell Superonline fiber hat çekili bir bağlantı almak istiyorsanız aşağıdaki başvuru butonu ile kısa sürede aranmanız gerçekleşir..

Tıklayın Sizi Arayalım

Superonline Fiber kaç hız alırım?

Tercih edebileceğiniz Turkcell Superonline internet hızları şu şekildedir;

 • 24 Mbps FİBER
 • 25 Mbps FİBER
 • 50 Mbps FİBER
 • 100 Mbps FİBER
 • 1000 Mbps FİBER

Bu bağlantı hızları içerisinde seçim yapabileceğiniz yalın fiber, cihaz taksitli fiber, akn’siz fiber, akk’siz fiber internet kampanyalarına dahil olabilirsiniz.

Superonline fiber internet bağlantılarında AKN’li paketlerde gece 02:00 ile 08:00 arasında kotasız internet kullanırsınız. Fiber internetlerde kotanın dolumuyla birlikte Upload hızları 1 Mbps’ye düşer.

Kota dolum sonrası internet hızları:

Tarifelerdeki hızlar ​                     AKK dolum sonrası
4 Mbps – 8 Mbps ​3 Mbps düşer
​9 Mbps ile 16 Mbps arası 5 Mbps​ düşer
17 Mbps ile 24 Mbps arası 8 Mbps​ düşer
25 Mbps ile 50 Mbps arası 16 Mbps​ düşer
51 Mbps ile 100 Mbps arası 24 Mbps​ düşer
101 Mbps ile 500 Mbps arası 32 Mbps​ düşer
​501 Mbps ile 1000 Mbps arası 64 Mbps​ düşer

Superonline fiber kaç günde bağlanır?

Superonline fiber internet bağlantıları 24 saat içerisinde gerçekleşir. Başvurudan sonra kampanyaya onay vermeniz durumunda sizden kurulum için randevu alınarak evinizde kablo çekimi ve cihaz yerine göre kablo döşemesi yapılarak aktivasyon gerçekleştirilir. Modem kurulumu ile birlikte gerekli kontrollerin ardından işlem tamamlanır. Cihaz ve kurulum hizmeti normalde ücretlidir ancak taahhütlü aboneliklerde cihaz bedeli ve kurulum ücreti alınmaz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!