Superonline VDSL sorgula, Yalın internet altyapı, Superonline VDSL adres sorgulama

Superonline VDSL sorgula, Yalın internet altyapı, Superonline VDSL adres sorgulama

Superonline VDSL internet altyapı

Superonline VDSL altyapısı sorgulama konusundan önce VDSL ne anlama geliyor öğrenelim. Superonline Yalın VDSL kampanyaları ve paketlerini sıkça duyoruz ama tam olarak ne anlam ifade ettiğini bilmeyebilirsiniz. Vdsl Fiber optik kablo sonrasında eve kadar gelen bakır kablolar üzerinden verilen data hizmetidir. Bu hizmet Türk Telekom üzerinden tüm Türkiye’de fiber olan bölgelerde sunulabilir.

Fiber altyapı maliyetlerinin yüksek oluşu her haneye çekimi güçleştirir ancak Fiber merkezi yerlere kadar getirilere ucundaki eve gelen kabloya bağlanarak yüksek hızda internet almaya elverişli hale gelir. Superonline kendi altyapısı olarak Fiber internet kullanır ancak altyapının olmadığı yerlerde Türk Telekom altyapısı üzerinden de aynı kalitede hizmetler sunar. Tıpkı Superonline Yalın VDSL paketlerinde olduğu gibi.

VDSL var mı Superonline, Superonline Yalın VDSL internet altyapısı

Yalın VDSL altyapısı ve Telefonlu VDSL altyapısı aynı altyapı kablosu üzerinden verilir. Hizmeti alıp alamayacağınıza dair sorgulama bilgisine aşağıdaki buton üzerinden erişebilirsiniz.

VDSL altyapı sorgu →

Superonline VDSL sorgulama

Sorgulama adrese dayalı olarak yapılır ve sonucu hem alabileceğiniz hız ile varlığını gösterir. Sorgulama sonucunda VDSL hizmet var demez ama 16 Mbps üzerinde bir hız alabileceğinizi görüyorsanız Yüksek Hızda İnternet varlığı VDSL anlamına gelir.

Adsl internet kullanıcıları VDSL paketlere geçiş yapmak veya diğer operatörlerden hat taşıma yapmak istediklerinde mevcut modemlerle çalıştıramazlar. Modemin uyumlu olması ve değiştirilmesi gerekecektir. Superonline VDSL internet kampanyalarına modem dahil edilerek alınabilir. Modem teslimleri ve sözleşme gönderimleri ücretsiz olarak eve kadar gelecektir.

Superonline VDSL internet kampanyaları

Altyapınız VDSL için uygunsa VDSL paketleri içindeki avantajlar şunlardır;

  1. 100 Mbps’ye kadar hızlı VDSL
  2. Geceleri AKK’siz VDSL internet
  3. Telefonsuz (Yalın) VDSL veya telefonlu internet
  4. Taahhüt karşılama
  5. ADSL2 uyumlu modem
  6. Ücretsiz aktivasyon ve bağlantı

Superonline AKN’li paketlerde gece 02:00 ile 08:00 arasında ADSL, VDSL ve Fiber internet hattı kullananların harcadıkları datalar kotaya yansıtılmaz.

Superonline yalın Vdsl internet Başvuru:

Paketler ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgiler alarak başvuru yapmak istediğinizde aşağıdaki bağlantı butonu üzerinden size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 Tıklayın size dönüş yapılsın

VDSL internet aktivasyonu sözleşme imzalanma süresine bağlı olarak 3-4 gün kadar açılma süreleri, diğer operatörlerden geçişlerde ise 7 güne kadar aktivasyon süreci gösterebilir..

Turkcell Superonline VDSL Hızları

Superonline VDSL hat hızları şu şekildedir;

  • 24 Mbps VDSL
  • 25 Mbps VDSL
  • 50 Mbps VDSL
  • 100 Mbps VDSL

Yukarıdaki VDSL hızları Mbps’ye kadar olan hızlardır. Bu hızlar santral mesafeleri ve kablo uzunluğuna göre değişimler gösterebilir.

Altyapı hızınızı sorgulayın

Not: VDSL internet sorgulama ekranında hattınızın VDSL olduğunu 16 Mbps üzeri hızlardan anlayabilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!