Superonline

Superonline

Turkcell Superonline

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş; evde internet fiber tercih se ilk akla gelen firmalar arasındadır. Superonline fiber altyapısı gün geçtikçe büyüyen ve günümüzde 2 milyon haneye internet hizmetini ulaştırmıştır. Kendi fiber altyapısı olmayan bölgelerde ise Türk Telekom altyapılarını kullanarak tüm Türkiye’de Superonline ADSL ve VDSL özellikle yalın internet olarak hemen her eve kadar internet altyapısı sunabilir.

Superonline Müşteri hizmetleri: Kurumsal 0850 222 1 ​​​222 – Bireysel 0532 532 00 00​ telefonları üzerinden iletişim kurulabilir.

Turkcell Superonline fiber ve diğer internet kullandığı altyapılar ise;

  1. Türk Telekom (TTNET) bakır kablo ADSL, VDSL
  2. Turkcell Superonline Fiber altyapı

olarak kendi ve Türk Telekom altyapısını kullanır.

Superonline interneti, Superonline evde internet

Superonline ile evde veya işyerinde (Bireysel, Kurumsal) olarak alabileceğiniz 3 hizmet bulunur bunlar;

  1. Superonline Yalın ADSL ve Telefonlu ADSL
  2. Superonline Yalın VDSL ve Telefonlu VDSL
  3. Superonline Yalın FİBER ve Telefonlu FİBER

Superonline Fiber internet

Superonline fiber internet hanelere 1000 Mbps’ye varan hızlarda fiber optik kablolar üzerinden hizmet verebilir. Hem yalın fiber internet hem de telefon + internet olarak bu hizmetlerden yararlanmaya olanak sunar. Üstelik başka operatörlerden gelen müşteri ile için cayma bedeli karşılar, ücretsiz modem teslim eder, evde kurulum ve aktivasyonu ücretsiz olarak gerçekleştirir.

Superonline hat sorgulama butonları

Fiberini sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Superonline fiber internet hizmetini sadece kendi altyapısı üzerinden verir.

Superonline beni ara butonu ile kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tıklayın sizi arasınlar →

Not: Arama talep eden müşterilere mesai saatleri içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Superonline VDSL internet

Superonline VDSL internet hem yalın VDSL hem de telefonlu VDSL olarak 100 Mbps’ye varan hızlarda alınabilir. Vdsl hizmeti Türk Telekom altyapısı üzerinden kullanıldığından tüm şehirlerde Superonline internet kalitesinde hizmet alınabilir. Modem ve kurulumlar ücretsiz olarak sağlanır. Hem yeni müşteriler hem de başka operatörden geçmek isteyen müşteriler için cayma bedeli karşılaması yapılır.

Superonline ADSL internet

Superonline yalın Adsl internet ve telefonlu internet altyapısı en yaygın olan hizmet türüdür. Bu hizmeti alalarak 16 Mbps’ye kadar internet hızlarından yararlanmanız mümkündür. Telekom veya telefon altyapınızın olması yeterlidir. Adsl internet hizmeti ile alabileceğiniz hızlar 8 Mbps ile 16 Mbps arasında değişim gösterir. Bu hızlar santrale olan mesafenizle alakalıdır.

Superonline internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Başvuru yap butonu üzerinde hafta içi mesai saatleri ve cumartesi mesai saatleri içerisinde hızlı dönüş sağlanarak başvuru işlemleriniz tamamlanır.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!