TurkNet fiber internet paketleri 2018, TurkNet fiber internet kampanyaları 2018

TurkNet fiber internet paketleri 2018, TurkNet fiber internet kampanyaları 2018

TurkNet fiber internet paketleri, TurkNet Adsl ve Vdsl internet kampanyaları

TurkNet internet kampanyaları 2018 yılı için aşağıdaki tablo üzerinden hem Adsl hem de Fiber internet paketleri göreceksiniz. Tabloda bulunan Fiber internet tarifesi TurkNet kendi altyapısı üzerinden hizmet verdiği belirli sayıdaki siteler üzerinden alınabilecek hizmettir. Bu hizmetlerdeki Fiber tarifeler Türk Telekom fiber optik kablolar üzerinden verilmemektedir.

TurkNet fiber-Adsl ve Vdsl internet fiyatları

ADSL-VDSL Fiyat Listesi
Hız Kota AKN Telefon Fiyat
100 Mbps Limitsiz Yok 1000 dk 59.9 TL
Fiber internet Fiyat Listesi
Hız Kota AKN Telefon Fiyat
50 Mbps Limitsiz 250 GB 1000 dk 59.9 TL

Not: Yukarıdaki tarifelerdeki 50 Mbps ve 100 Mbps hızlar altyapı desteklenen hıza göre değişmektedir. Belirtilen rakamlardaki Adsl, Vdsl ve Fiber hızlar “Mbps’ye kadar” olan hızlardır.

TurkNet internet başvurusu

TIKLAYIN SİZİ ARAYALIM

TurkNet kampanyarı ve tarifeleri için yukarıdaki başvuru butonu yardımıyla daha fazla bilgi almak için numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

TurkNet internet taşıma ve geçiş

TurkNet internet tarifelerine geçmek isteyen aboneler 100 Mbps’ye kadar olan hızlardaki Adsl ve VDSL tarifelerine mevcut hatlarını taşıyabilir. Fiber altyapının olduğu bölglerde TurkNet fiber kampanyaları bulunmadığından Fiber hatlar için taşıma veya geçiş yapılamaz. Yüksek hızda internet alabilen ve Adsl internet kullanan aboneler hatlarını TurkNet paketlerine taşıyabilir.

TurkNet Fiber

TurkNet Fiber optik kablosu kendine ait bölgelerde hizmet verir. Bu hizmet kısıtlı bölgelerde bazı sitelerde mevcuttur. Diğer internet sağlayıcılar gibi Superonline veya Türk Telekom Fiber altyapısı kullanarak hizmet vermemektedir. Kampanyaları ise yukarıdaki tablo üzerinden de göreceğiniz gibi tek paket olarak 50 Mbps’ye kadar hız 250 GB AKN olarak sunulmaktadır. Fiber abonesi olmak isteyen müşteriler sabit numara tahsisi veya eski numaralarını da TurkNet fiber hizmetlere taşımak durumundadır.

TurkNet Vdsl ve ADSL

TurkNet internet ADSL ve VDSL paketler için tek kampanya sunar. Bu kampanya içerisinde hız 100 Mbps’ye kadar abonenin altyapı desteğine göre yükselir veya alçalır. Abone 16 Mbps hızında bir internet alabilecek bölgedeyse 16 Mbps hız alır, 50 Mbps hız alabilecek bir bölgedeyse 50 Mbps hız alır.

Kampanyalarda taahhüt olmayıp aynı zamanda AKK bulunmamaktadır. Telefon hattı tahsisi veya eski numara geçişi yapılarak 1000 dakika her ay yenilenen konuşma paketi tarife içerisinde verilmektedir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!