TurkNet VDSL sorgula, TurkNet VDLS internet altyapı, TurkNet VDSL altyapı sorgulama

TurkNet VDSL sorgula, TurkNet VDLS internet altyapı, TurkNet VDSL altyapı sorgulama

TurkNet VDSL internet altyapı

TurkNet VDSL altyapı en çok aranan ve ihtiyaç duyulan yapıdır. VDSL altyapı uygunluğu olan ev sahipleri hızlarını 100 Mbps’ye kadar ve taahhütsüz internet paketleri ile sorunsuz internet hizmetine sahip olabilir. Vdsl altyapı Türk Telekom tarafından sunulan hizmettir. TurkNet ise ortak altyapının kullanımı ile köşe bucak VDSL interneti maksimum hızda üstelik AKN’siz olarak dağıtmaktadır.

VDSL internet hizmetinden yararlanmak isteyen abonenin bölgesinden bir fiber altyapı geçmelidir. Fiber optik kablolamaların ucu eve kadar bakır kablo ile desteklenerek yüksek hızda internet sağlanır.

Abone VDSL internet altyapım var diyebilmesi için altyapı sorgulama yaptığında 16 Mbps üzerinde hız görüyor olmalıdır. 16 Mbps altında veya 16 Mbps’ye kadar hızlar görüyorsa ADSL altyapı hizmeti alıyor anlamına gelir.

VDSL var mı TürkNet, TurkNet VDSL internet nerede

Sorgulama yaparken bulunduğunuz veya internet almak istediğiniz binanın kapı numarasına kadar adres bilgilerini tam olarak girmelisiniz. Sorgulama kısmında size maksimum görebileceğiniz değerler yansıtılacaktır. Çıkan hızlara göre kampanya tercihlerinde bulunabilirsiniz. Vdsl internet sorgulaması Tüm il ve ilçeler için geçerlidir.

VDSL internet hattı sorgula →

TurkNet Vdsl’e internet geçiş

İnternet altyapısı uygun olduğu veya evinde hali hazırda abonelik olanlar kolayca geçiş yapabilir. Adsl veya Vdsl altyapı hangisi mevcutsa o hizmet üzerinden kampanyaya dahil edilirler.

TurkNet VDSL internet kampanyaları

Diğer operatörlerle kampanyalar kıyaslandığında TurkNet biraz daha avantajlı hizmetler verir. 2019 yılının başına gerek kalmadan Adil Kullanım Kotası bulunmayan internet kampanyalarına dahil olunabilir. Avantajlar ise kısaca şunlardır;

  1. Maksimum hızda VDSL internet
  2. Taahhütsüz VDSL paketleri
  3. AKK’siz VDSL kampanyaları

çoğu abonelik düşünen kişiler için yeterince tatmin edici kampanyalardır.

TurkNet Başvuru:

İnternet aboneliğinizi TurkNet üzerinden sağlamak için TurkNet Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlamalısınız. Arkadaşını getir kampanyaları ile aynı hizmeti 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Başvuru aşamasından önce TurkNet abonesi birinden referans almanız veya bir başka aboneye referans olmanız yeterlidir.

TurkNet VDSL internet Hızları

Kampanyalar dahilinde hızınızı 100 Mbps olarak göreceksiniz ancak mevcuttaki altyapının desteklediği kadar hızlar alabileceğinizden dolayı şu hızlarla karşılaşabilirsiniz;

  • 24 -25 Mbps VDSL
  • 50 Mbps VDSL
  • 100 Mbps VDSL

Hizmetin altyapı Türk Telekom üzerinden sağlandığından alacak olduğunuz hızı sorgulama ekranlarında görerek kampanya tercih edebilirsiniz.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!