Vodafone ADSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone adres sorgulama

Vodafone ADSL sorgula, Vodafone internet altyapı, Vodafone adres sorgulama

Vodafone ADSL internet altyapı

Vodafone altyapı sorgulama için eğer fiber altyapınız yoksa Vodafone ADSL altyapı sorgulama yaparak ev interneti için alabileceğiniz hızı ve kablo olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vodafone ev internet altyapısı sorgulaması TTNET (Türk Telekom) altyapısı üzerinden sağlanır. Sorgulama sonucu Türk Telekom santral mesafesine bağlı olarak hız belirler. Evinizin santral olan uzaklığıyla doğrudan alakalıdır.

Vodafone ev internet altyapısı ile ADSL’de alabileceğiniz maksimum hız 16 Mbps’ye kadar çıkar.

ADSL var mı Vodafone, Vodafone ADSL internet altyapısı

Aşağıdaki sorgulama butonu ile hem ADSL altyapı hem de VDSL altyapı kontrolü sağlayabilirsiniz. Altyapının varlığı ve üzerine alınabilecek hızlar görünecektir.

ADSL hat sorgu →

Vodafone ADSL internet geçiş

Ev internet hizmetinizi Vodafon’a taşıyabilirsiniz. Evde internet kullanan müşterilerin mevcutta bir altyapısı var demektir. Hattınızı taşımak için bir abonelik sözleşmesi ile hat taşıma formu imzalamanız yeterli olacaktır. Bağlantının aktifliği bozulmadan kullanabilirsiniz.

Burada bir diğer husus; altyapı sorguladığınızda eğer VDSL bağlantı yani 16 Mbps üzerinde bir hızla karşılaşırsanız mevcut modemi ADSL uyumlu olanlar modemlerini ADSL2 olarak yenilemelidir. Eski modemle VDSL veya Fiber internet hizmeti alınamaz.

Vodafone ADSL internet kampanyaları

Vodafone ev internet kampanyaları ADSL hattı üzerinden alacaksanız telefonsuz ev interneti veya telefonlu ev interneti paketlerinden tercih yaparak şu ayrıcalıklardan;

  1. 16 Mbps’ye kadar hız
  2. Geceleri AKK’siz internet
  3. Telefonsuz (Yalın) veya telefonlu internet
  4. Taahhüt karşılama
  5. Taksitli ADSL2 uyumlu modem

2018 yılı sonu 2019 yılının hemen başında kalkacak olan AKN kavramı Vodafone ile geceleri 02:00 ile 08:00 saatleri arasında ücretsizdir kotaya etki etmez.

Vodafone internet Başvuru:

Vodafone ev internet hattı için başvuruda bulunmak isteyen aboneler aşağıdaki başvuru butonu üzerinden işlem yapabilir. Mesai saatleri içerisinde kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanarak eve internet bağlatabilirsiniz.

 Başvuruda bulunmak için tıklayın

Vodafone ADSL Hızları

Vodafone ev interneti ADSL üzerinden alacak olan abonelerin maksimum hızları şu şekilde olacaktır;

  • 4 Mbps’ye kadar
  • 8 Mbps’ye kadar
  • 16 Mbps’ye kadar

Evdeki altyapıya göre değerlerde değişiklik gösterecektir. Eğer Vodafone ev interneti ile ne kadar hızda bağlantı alabilirim diyorsanız aşağıdaki buton üzerinden alabileceğiniz hızı sorgulayabilirsiniz.

Ne kadar hız alabilirim

Not: Vodafone altyapı hız sorgulama ekranında Türk Telekom ADSL ve VDSL altyapıya göre değişeceğinden 16 Mbps üzeri VDSL olarak değerlendirilir.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!