Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fibermax (Fiber internet)

Vodafone Fiber internet

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Türkiye’de fiber internet hizmeti sunmak için 3 altyapı üzerinden hizmet verir. Bu hizmetler Fibermax ile 1000 Mbps’ye varan hızlarda kullanılabilir. Vodafone ev internet altyapısı sayesinde evde internet isteyen abonelerine 2018 yılında da çeşitli kampanyalar ve paketler sunarak telefonsuz (yalın) ve telefon + internet olarak kullanım sağlar.

Vodafone fiber internet kullandığı altyapılar ise;

  1. Türk Telekom (TTNET) altyapı
  2. Turkcell Superonline Fiber altyapı
  3. Vodafone Fiber altyapı

olarak sunulur.

Vodafone ev interneti, Vodafone evde internet

Vodafone Supernet ile evde internet kullanmak isteyen ev interneti aboneleri veya müşteri adayları 3 ayrı şekilde altyapıya göre hizmet alır bunlar;

  1. Vodafone ev interneti ADSL
  2. Vodafone evde internet VDSL
  3. Vodafone Fiber internet (Fibermax)

Vodafone fibermax (Fiber internet)

Aşağıda 2 adet altyapı sorgulama butpnu göreceksiniz. Bu butonlardan ilki Turkcell Superonline Altyapı üzerinden fiber sorgulayacaktır. İkinci buton ise Türk Telekom altyapısı sorgulayacaktır. Her iki butondan birinde yüksek hızda internet altyapısının olduğunu görüyorsanız Fibermax veya yüksek hızda VDSL paketlerinden yararlanabilirsiniz demektir.

Sorgulama butonları

Fiber hat sorgu →Adsl-Vdsl sorgu →

Fibermax hizmetinden (Fiber internet) ayrıca Vodafone kendi altyapısı üzerinden de hizmet verir. Eğer bu altyapı hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki başvuru butonu yardımıyla altyapınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beni arayın butonu

Tıklayın Sizi Arayalım

Not: Başvuru formu dolduran müşteriler sadece mesai saatleri içerisinde aranır.

Vodafone VDSL internet

Fiber internet altyapısının olmadığı bölgelerde yüksek hızda internet bağlantısı yapabileceğiniz ağ VDSL ağıdır. Bu ağ Türk Telekom altyapısı üzerinden tüm şehirlerde kullanılabilir. Yukarıdaki Evde altyapı sorgulama butonundn sorgulama yaptığınızda 16 Mbps üzerinde bir hız çıkıyorsa VDSL altyapı mevcut demektir. Adsl modeminizi bu hızlardaki internetlerde kullanamazsınız. Yeni modem alarak ADSL2 modem uyumu olmalıdır.

Vodafone ADSL internet

Vodafone ev internet paketleri arasında en yaygın olan ağ ADSL altyapı ağıdır. ADSL altyapının varlığını tesbit etmek kolaydır. Telekom, Telefon, internet gibi çeşitli hizmet alan bir komşunuz varsa altyapınız var demektir. Kullanıcı yoksa yine yukarıdaki butonlar yardımıyla evde altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

ADSL internet altyapısı sonucuna göre hızlar 4 Mbps, 8 Mbps ve 16 Mbps’ye kadar hız gösterecektir. Bu hızlar sizin santral mesafenize göre maksimum 16 Mbps’ye çıkar.

Vodafone ev internet başvurusu

İnternet başvuru butonu

Başvuru Yapın →

Yukarıdaki başvuru butonuna tıklayın sizi arayıp daha fazla bilgi verelim.

About the Author
Call Now Button- Bizi Şimdi Arayın!